לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
דני

מחלוקת עם בעל מקצוע

לפני כשנה רכשתי דירה בבניין משותף, אליה עברתי לגור. מהר מאוד התברר לי כי ועד הבית המאולתר אינו מתפקד, שכן מבין עשר דירות הבניין - שמונה דירות שכורות ואילו רק בשניים גרים בעלי הדירות (מתוכם אני). החלטתי לקחת כמה עניינים לידיים - דיברתי עם ראש הועד דאז וקיבלתי את אישורו לקדם התקנת סורג לחלון המקשר בין חדר המדרגות לגג. עשיתי סבב טלפונים וקיבלתי את הסכמתם של כל בעלי הדירות, ללא יוצא מן הכלל. מאון לאון - הזמנתי מסגר שנתן הצעת מחיר בגובה 800 ₪ וסיכמתי עימו שיכין את הסורג לשבוע שלאחר מכן. מאחר והתקשיתי לאסוף את הסכום שבעלי הדירות נתנו לי את הבטחתם להשתתף בו - רשמתי למסגר עוד באותו שבוע הודעת טקסט לפיה "נדחה את ביצוע ההתקנה עד לאחר החגים", בתקווה שגביית הכספים תצלח עד אז. בחודשים שעברו מאז, בוצע ניסיון ארוך ומתמשך מטעם בעלי הדירות לשכור את שירותיה של חברת אחזקה שתשמש ועד בית חיצוני לבניין, מהלך אשר עדיין לא הושלם ולא בטוח שיושלם בקרוב. המסגר התקשר אליי מספר פעמים בתשעת החודשים שעברו מאז וניסה לתבוע את שכרו, אף שטרם ביצע את התקנת הסורג. אמרתי לו שכרגע אין ועד מתפקד בבניין ושברגע שיהיה, אצור עימו קשר לשם ביצוע העבודה. הערב התקשר אליי ואיים שיתבע אותי בתביעה קטנה על העבודה שהזמנתי אישית. הוא טען שהסורג מוכן, כולל חשבונית, ושאינו יכול לבטל את העבודה. ראוי לציין שלא חתמתי על דבר מולו. האם קיימת עילה לתביעה מצידו?

item.Author מנהל הפורום פישר רפאל, עו"ד

דני שלום, הפורום עוסק בשאלות בקשר עם הליך בוררות. אנא פנה לפורום המתאים. בברכה, רפאל פישר, עו"ד

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום בוררות