לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
תמר

משבר זוגיות לפני גירושין

אני זוג צעיר עם ילדה כמעט בת שנתיים. בעלי עובד ולי אין שום מקור הכנסה (עד לםני 3 חודשים גידלתי את הילדה וכעת היא בגן). אנחנו חיים בשכירות, ללא שום נכס משותף שווה ערך מיוחד (אין אפילו רכב). אנחנו בסוג של משבר רציני, ובעלי מראה סימנים להרים ידיים ,ללא רצון לעבוד על היחסים. אין לו כוח ורצון לשת"פ בלתקן את המשבר, בין אם זה ללכת לייעוץ או לגישור ,ושלא נדבר על לנסות לפתור את הבעיות. הסברתי לו כמה פעמים את ההשלכות של פרידה או גירושין ,בייחוד לאור העובדה שהוא לא היה מוכן לוותר עלי עד לא מזמן. החשש שלי הוא מה יקרה או מה יכול לקרות אם אכן נגיע למצב הזה, האם אני עלולה לאבד את הילדה כי אין לי מקור הכנסה? והיכן אני אגור? בעלי הוא גם בחובות לבנק כך ששנינו נמנעים מלחשוב על סיוע מצד של עו"ד או ייעוץ פסיכולוגי יקר

משה

המצב לא פשוט ולא ממש באשמתכם . המצב הכלכלי בכלל במדינה קשה מאוד לרוב האוכלוסיה , ובמיוחד לזוגות צעירים . אסור להרים ידיים !!! לך מאוד קשה וגם לבעלך אבל מישהו צריך לעשות את זה ותקחי על עצמך להיות הראשונה לעודד ולהרגיע כי אין משהו אחר . עם הרבה סבלנות והתנהלות נכונה אפשר לצאת מהמצב שבו אתם מצויים בו . ותזכרי , אין תרופת קסם !!! הייתי מציע לך : 1. תקחי אוויר תנסי את להיות היוזמת ולהרגיע את המצב ולא לתת למצב הכלכלי לפגוע בזוגיות שלכם למרות הקושי . 2. כששני בני הזוג יושבים בבית מובטלים אין מתכון טוב יותר מזה לדכאונות ומריבות , את חייבת למצוא עבודה קודם בשבילך שיהיה לכם מקור הכנסה כל שהוא . אגב זה גם יעזור לבעלך להתגעגע אלייך יותר . 3. אם בעלך התייאש מלמצוא עבודה תנסי לעשות את זה את ותמצאי לו עבודה תנסי להיעזר בבני המשפחה ומכרים . 5. וכשיש הכנסה ניתן להגיע עם הבנק להסדרים ולאט לאט למחוק את החובות . חשוב מאוד שתזכרו " טובים השניים מן האחד " ולא לוותר על הזוגיות שלכם ,וכשתהיו יד אחד בלב אחד הכל יסתדר . מאחל לכם בהצלחה ושתדעו רק בריאות שמחה אושר ועושר והמון המון אהבה .

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום סרבנות גט תביעות נזיקין