התמכרות לכדורי שינה - פורום ייעוץ לגמילה מהתמכרות לסמים ואלכוהול

• מורן נשלח ע"ימורן 12:04, 26 בנובמבר 2013

לפני חודש התחלתי לקחת כדור שינה לפני השינה כי אני לא מצליחה לישון בלי. אני יכולה לעבור לילה שלם בלי להירדם אם אני לא בולעת את הכדור. האם אני מכורה לכדור? איך אני אדע?

השב
  • עמיר פירני

00:16, 4 בדצמבר 2013

מורן שלום, אני מצטער על התשובה המאוחרת, אבל השאלה לא הגיעה אלי למייל, אם אינכם נרדמת ללא כדור שינה, אין הדבר אומר שאת מכורה, ייתכן שסדר השינה שלך אינו נכון ואינך עייפה, או שדבר/ים מטריד אותך ומונעים ממך מלהרדם. התמכרות לכדורי שינה נראית בפרמטרים נוספים כמו העלאת מינון התרופות לאחר הסתגלות הגוף למינון הקיים, צורך לקחת כדור שינה בדחיפות גדולה יותר וכדומה. בכל מקרה אני מייעץ לך ללכת להיוועץ ברופא המשפחה או באיש מקצוע בתחום ההתמכרויות.

תגובה
הפורום מיועד למכורים לשעבר, מכורים בהווה ומשפחותיהם. דיון בפורום יכול לכוון ולסייע לעו"ד לתעבורה, נזיקין, קציני מבחן , רופאי משפחה, יועצות ביה"ס, ולסנגוריה הציבורית על הכוונה ראשונה לטיפול, גמילה וייעוץ לצורך בניית תוכנית טיפול ושיקום של נפגעי התמכרויות והאלכוהול ולבני משפחותיהם. נדון בבניית תוכנית שיקום ומעקב לדרישות בית המשפט כולל בדיקות שתנים לניקיון מסמים בקליניקה פרטית, התייעצות בסוגי סמים פסיכו אקטיביים שונים, המלצה על מקומות גמילה, טיפול ושיקום על פי הכרות עם נפגע העברה וההתמכרות.