אזרחות הונגרית - פורום דרכון הונגרי

שאלה חדשה
  • שחר

נשלח ע"ישחר 14:22, 26 באוגוסט 2014

שלום, לאחר בדיקה של איש מקצוע אני יודעת שאני זכאית לאזרחות הונגרית ויש בידי את כל המסמכים. לא התחילו אף תהליך למעני מכיוון שאיני יודעת את השפה כרגע לא אעבור את מבחן השפה הנדרש. ברצוני לשאול- האם תוכלו לתת לי מספר נקודות מנחות שאדע פחות או יותר מה נדרש ממני, איזה אוצר מילים ללמוד, על מה כדאי לדלג? האם יש צורך גם בקרוא וכתוב? האם ללמוד רק שפה מדוברת או רק פורמאלית? "מבחן שפה" יכול להיות מאוד נרחב או מדוייק לנושאים ספציפיים ואין לי מושג היכן להתמקד... תודה רבה מראש!!

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד שושה שונר

שושה שונר עינת, עו"ד,מנהל הפורום

13:37, 8 בספטמבר 2014

מדובר ברמת שיחה רגילה בשפה ההונגרית. אין צורך לקרוא או לכתוב. צריך לדעת להבין ולהגיב בהתאם בשלל נושאים רגילים. העיקר שיחה זורמת וקולחת. הרמה גבוהה והדבר דורש לימוד אינטנסיבי אצל מורה מקצועי/ת. דרוש אוצר מילים גדול של לא פחות מאלף מילים. נשמע קשה אבל אפשרי. בהצלחה!

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שושה שונר

מנהל הפורום: עו"ד שושה שונר

עו"ד ומגשרת שושה שונר עורכת דין מוסמכת משנת 2005. בעלת תואר ראשון במשפטים ( LLB) מהמכללה האקדמית למש
למידע נוסף

053-9374951 חיוג
הודעה

פורום זה מיועד ליוצאי הונגריה וצאצאי יוצאי הונגריה ו"הונגריה הגדולה" ומטרתו להקנות מידע כללי בנושא קבלת אזרחות הונגרית ודרכון הונגרי אירופאי.
כיום ניתן להגיש בקשות לקבלת אזרחות הונגרית בשני מסלולים: מסלול על פי הורשה ומסלול ההתאזרחות.
חוקי האזרחות ההונגרים סבוכים והתקנות בדבר אופן ההגשה בשני המסלולים משתנים לעיתים תכופות ויש להתעדכן בהם לקראת הגשת הבקשה.
בכל מקרה ספציפי מומלץ להתייעץ עם מומחים בתחום, מאחר ולאחר הגשת בקשה בצורה לא נכונה קשה הרבה יותר לסיים את ההליך בהצלחה.