פנקסי צ'קים שלי נמסרו ע"י הבנק לקרוב משפחתי מבלי שיהיה שותף או מורשה בחשבון שלי - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
  • אבי

נשלח ע"יאבי 21:49, 3 ביולי 2012

שלום! הבעיה שלי היא כזאת: קרוב משפחה שלי זייף את חתימתי על צ'קים ללא ידיעתי וגרם לי נזק חמור. להפתעתי התברר כי סניף הבנק שלי מסר לו את פנקסי הצ'קים הללו מבלי שהוא מופיע כשותף או מורשה בחשבון כלל! מאחר ואין בכוונתי לתבוע את קרוב המשפחה על הזיוף, שאלתי היא מהי האחריות של הבנק על הנזקים שנגרמו לי? בתודה, אבי.

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

עו"ד גולן גדליה,מנהל הפורום

15:18, 4 ביולי 2012

אבי שלום,
    התביעה צריכה להתברר מול קרוב המשפחה והבנק ביחד ולחוד לתשלום הנזק שנגרם.
    במידה ואין בכוונתך לנהל הליכים כנגד קרוב המשפחה עליך לשקול היטב כדאיות המשך ההליכים כנגד הבנק לבד.
    לשיקולך, עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.