תיקון שאלה בנושא הסדר עם בנק על חוב של 50,000 ש"ח - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
  • אריאל

נשלח ע"יאריאל 21:03, 27 בדצמבר 2012

לאח שלי חוב בבנק של 50.000 קרן . אין לו נכסים כלל והוא חי מקצבה של ביטוח לאומי שהיא מוגנת מעיקול נפתח לו תיק לפני כשנתיים וחצי והוא משלם כל חודש 150 שח ע"פ החלטת רשם הוצאה לפועל= צו תשלומים. אני רוצה לעזור לו לפתוח דף חדש בחיים כדי שיוכל להמשיך הלאה. כיום החוב עם ריביות הוא כ100000 ש״ח. יש אפשרות לפשיטת רגל שזה לוקח זמן רב- 4 שנים. ויש אפשרות של פשרה עם הבנק. אני יכול לארגן מכל המשפחה סכום כולל של 35אלף לסגירה כוללת של החוב במזומן. השאלה היא אם בכלל אפשר לדבר עם הבנק / העו״ד שלו ואם יש להם בכלל אינטרס להגיע להסדר ולסגור תיק או שהאינטרס הוא להשאיר את התיק פתוח כמה שיותר זמן ולקבל 150 ש״ח כל חודש?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

עו"ד גולן גדליה,מנהל הפורום

08:51, 30 בדצמבר 2012

אריאל שלום,
    קיימות מס' דרכי פעולה בהן ניתן לנקוט לשם פתרון הבעיה - אחת מהן הינה קיום מו"מ והכנת הסכם פשרה מתאים. לשם כך ניתן לקיים פגישה.
    תודה, עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום.
    טל': 03-5444460.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.