הבנק איבד לי צ'ק - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
  • משה

נשלח ע"ימשה 01:27, 27 בפברואר 2013

שלום לכולם לפני שבוע ביום שני 18/02/13 הפקדתי צ'ק בבנק על סך 2400 ש"ח, הפקדתי אותו במעטפת צ'קים בתוך התיבה של המעטפות צ'קים, לקחתי איתי את האסמכתא (הקופי). לתדהמתי גיליתי אחרי 5 ימי עסקים שהצ'ק לא הופקד, התקשרתי לבנק הם אמרו לי שלא מופיע להם הפקדת צ'ק... והם מחפשים את הצ'ק המדובר. השאלה אם הם לא מוצאים מה עלי לעשות? הם יכולים להגיד לי לא הפקדת בכלל? יש לציין שזה לא קל לבטל את הצ'ק כי הוא הונפק ע"י חברה בע"מ, ומאיפה שאני אדע עכשיו מי הנפיק אותו.. בקיצור איך אני מתמודד מול הבנק? תודהה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

12:23, 27 בפברואר 2013

משה שלום,
    לעיתים הבנק מאבד המחאות ובמידה ולאחר בדיקה הנ"ל לא נמצא, הבנק דואג להוציא כתב שיפוי המאפשר לך לתבוע החב' בקשר עם השיק.
    במידה והבנק מתכחש לקבלת ההמחאה, הדרך בפניך סלולה להגשת כתב תביעה כנגד הבנק בבית המשפט לתביעות קטנות הסמוך למקום מגוריך.
    בהצלחה, עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום
    טל': 03-5444460

תגובה
  • 13:52, 27 בפברואר 2013

תודה רבה

תגובה
  • 14:04, 23 ביולי 2013

הבנתי שאי אשפר לפתוח את כתב השיפוי בהוצאה לפועל זה נכון?

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

14:43, 23 ביולי 2013

לילי שלום,
    ניתן להגיש כתב תביעה בבית משפט מוסמך.
    אשמח לעזור,
    עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום
    טל': 03-5444460

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.