ערבות וביטול עיקול משכורת - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
  • עדי

נשלח ע"יעדי 11:20, 25 במרץ 2013

אבא שלי חתם לי על ערבות לפני שנה וחצי לערך לפני מספר חודשים עברתי תקופה קשה ופוזר לי תיק איחוד 3% והבנק תבע את אבא שלי בדין מקוצר ואבא שלי שלא היה מיודע קיבל כנגדו פסק דין שמורה עליו לשלם את החוב באותו הזמן אני איחדתי מחדש את תיק האיחוד שלי לאחר ששילמתי את כל הפיגורים. ואכן התיק אוחד למרות תיק האיחוד - הבנק עיקל לאבי משכורת פנסיה ועוד.. הוגשה בקשה לבית משפט השלום על ידינו לביטול פסק הדין אך הבקשה נדחתה, איך נוכל לבטל את עיקול המשכורת ?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

עו"ד גולן גדליה,מנהל הפורום

13:34, 2 באפריל 2013

עדי שלום,
    יש לבחון הבקשה לביטול פסק דין והאלטרנטיבות הקיימות לביטול פסק הדין ועיכוב ההליכים.
    ככל ולא ניתן יהיה לעכב ההליכים ולבטל פסק הדין, יש לבחון האלטרנטיבות השונות לניהול הליכי ההוצל"פ.
    לצורך כך יש לקיים פגישה ולהיוועץ עם עו"ד בהקדם האפשרי.
    אשמח לעמוד לשירותכם,
    עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום.
    טל': 03-5444460

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.