הבנק לא יידע אותי על חוב וטוען שקיבלתי כתב תביעה - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
  • אביב

נשלח ע"יאביב 19:25, 28 באוקטובר 2013

בממשך חצי שנה לא הייתי פעילה בחשבון הבנק, ועזבתי את מקום מגורי. הגעתי לבנק להפקיד צקים על חשבון עבודה שבצעתי. ונודע לי שיש עקול על חשבון הבנק שלי והטיפול הועבר לעו"ד חיצוני. יצרתי קשר עם העו"ד שחזרה אלי לאחר כשבועיים . לא קיבלתי שתוף פעולה או מענה לשאלה, היכן כתב התביעה - אם יש ומה החוב המדובר- פירוט!! פניתי לבנק באמצעות תלונות הציבור את המכתב החמשי כתבתי בבנק כי לא עד אז לא נענתי קורקטי.ת והפנתי מכתב למי ששארחרי בבנק לגביית החובות והעבודה עם עו"ד. . בעת שהייתי בבנק מאז 3 פעמים בחודשיים וחצי האחורנים ראיתי מכתב אצל פקידה שוגע אליי . מחודש אפריל 2013 שכותרתה התראה לחייב בטרם הגשה לביצוע תביעהעל סכום קצוב לפי הוראת סעי 81 א 1 לחוק הוצלפ, התשכז 1967 יתרת חובי לתאריך אפריל 203 הינו סך 407 שקלבצירוף ריבית על הסך הנ"ל מיום אפריל 2023 והוצאות פיגור בהלואה 3918 שקל - אלעד יוקר עו"ד - לא קיבלתי מכתבים לא יודעתי על חוב וומשום מה כשהגעתי לפני חודשיים וחצי נאמר לי שהחוב 18000שקל העו"ד אצרה 24000שקל - מה עושים?? מה גם שאחרי המכתב התקשרה אלי מהבנק האחראית , התקשרה לשאול יצד אני מתכוונץ לשלם!! ובקשה ממני כתובת וציינהלאחר ששאלתי אותה על סמך מה אני צריכה לשלם או לעשות הסדר אם איני יודעת מה החוב וממה נוצר וכיצד - היא אמרה שנמסר לה שאני קיבלתי ביד מהדואר את כתב התביעה- לא היה ולא ניברא - אני בשוק ממה שקורה כאן

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

12:41, 29 באוקטובר 2013

אביב שלום,
    יש לבחון ההליכים שננקטו ולהגיש בקשה לביטול פסק הדין שמכוחו ננקטו הליכי עיקול.
    אשמח לעזור,
    עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום
    טל': 03-5444460

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.