ביטוח לאומי הפקיד לי כסף לחשבון בנק והבנק מסרב לתת לי מידע על החשבון - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
  • אלבז איציק

נשלח ע"יאלבז איציק 23:06, 17 בדצמבר 2013

לפני כמה חודשים נודע לי שבעבר הרחוק הביטוח לאומי העביר לי כספים על ימי מילואים לחשבון בנק שלא ידוע לי עליו.. ניגשתי לבנק (בנק הפועלים עם הפרטים תאריכי הפקדה. סכומים ומספר החשבון שהופקד והבנק מסרב לתת לי פרטים של מי החשבון... מה אני יכול לעשות ? לביטוח לאומי אין פרטים נוספים לתת לי מלבד הסכומים התאריך והפרטי חשבון...הם טוענים שבזמנו הם לא שמרו מסמכים נוספים מלבד מה שיש להם במחשב ואלו הפרטים היחידים..... איך אני יכול לברר של מי החשבון הזה? ואיך ניתן לקבל את הכסף שמגיע לי? תודה ויום טוב!

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

12:45, 18 בדצמבר 2013

איציק שלום,
    ניתן לשלוח מכתב בדואר רשום להנהלת הבנק ולצרף אסמכתאות שהתקבלו מהמוסד לביטוח לאומי.
    במידה והפניה הנ"ל לא תצלח ניתן להגיש כתב תביעה כנגד הבנק בבית משפט לתביעות קטנות עד לסך של כ- 30,000 ש"ח.
    אשמח לעזור,
    עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום
    טל': 03-5444460

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.