חוב בנק לאומי ומכתב מעו"ד - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
  • דוד

נשלח ע"ידוד 17:09, 2 במרץ 2014

שלום. לפני הגירושין מצבי היה טוב בבנק . והורע לאחר מכן בגלל המזונות 4500 ועוד החזרות שיקים הוראות קבע . נעשיתי מוגבל בבנק. וקיבלתי התראה מעו"ד להסדיר את החוב בסך 55000. אין לי בית/רכב והבנק רוצה שאני יביא את אבא שלי לחתום על הערת אזהרה לגבי הבית .שזה אומר 10 שנים של מישכון. השאלה שלי. איזה עוד אפשרויות יש חוץ מלמשכן את הבית. כגון ערב שיחתום או דברים בנושא זה אשמח לקבל תשובה

השב
  • 07:00, 3 במרץ 2014

אל תסכים להחתים את אבא שלך

תגובה
  • 12:16, 3 במרץ 2014

יש פיתרון כלשהו?

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

12:33, 3 במרץ 2014

דוד שלום,
    ראשית יש לבחון נכונות החוב לבנק והשתלשלות העניינים שהביאה ליצירת החוב.
    בהתאם ניתן יהיה לבחון דרכים לסיים המחלוקת מול הבנק מבלי להחתים ערב כלשהו על כל הנובע והמשתמע מכך.
    אשמח לעזור,
    עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום
    טל': 03-5444460

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.