חתימה על טפסים בבנק - פורום תביעות בנקים

• צביקה נשלח ע"יצביקה 15:08, 6 באפריל 2014

אני מפקיד כבר שנים את הצ'קים והמזומנים במעטפה שנמסרת לפקיד הבנק. עתה הבנק דורש שאחתום על טפסים חדשים להמשך קבלת השרות, ובטפסים כתוב שאני מוותר מראש על היכולת לתבוע או לבוא בטענות על תקלות או אי התאמה, וכמו כן כתוב שהבנק יכול לקחת לי מהחשבון כל סכום שיראה לו, אם לדעתם יווצר להם נזק כל שהוא או שיקבלו תביעה הקשורה לשרות שאני מקבל, ללא כל חובת הוכחה, וללא צורך לפנות לבית המשפט. האין זו פגיעה בזכותי הבסיסית להגנה על הכספים שלי מפני משפט שדה של הבנק? האם אני יכול לדרוש להשמיט את הסעיף מהחוזה?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

10:55, 9 באפריל 2014

צביקה שלום,
    המדובר בנוסח קבוע שככל הנראה מצוי בכל בנק והמהווה חוזה אחיד.
    במידה ותיווצר בעיה וייגרם נזק בעתיד ניתן יהיה לנקוט בהליכים משפטיים כנגד הבנק ולא ניתן יהיה לחסום אותך.
    בהצלחה וחג שמח,
    עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום
    טל': 03-5444460

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.