חשבונות בנק מעוקלים עקב חוב שהגיע להוצאה לפועל - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
  • אנונימית

נשלח ע"יאנונימית 12:15, 22 ביוני 2014

שלום רב! יש לי חוב בסלקום שהיום עומד על 8000 שקלים. החוב הגיע להוצאה לפועל. הבוקר התקשרו אליי מהבנק להודיע לי שהחשבון שלי מעוקל עקב החוב לסלקום. דיברתי עם ההוצאה לפועל והגענו להסדר של תשלומים, 600 שקלים כל חודש. איך אני יכולה להסיר את העיקול על חשבונות הבנק? אני צריכה לציין שבסך הכול יש לי 2 חשבונות בנק כאשר אחד מהם הוא במינוס. מלבד זאת אני סטודנטית שעובדת ויכולה לשלם את הסדר החוב אבל כרגע עם חשבונות הבנק המעוקלים זה מקשה עליי. בנוסף, יש לי תשלומים שוטפים בחשבון בנק ההוא שבמינוס ואם לא יוסר העיקול אני אהיה בבעיה מול התשלומים הללו. מה ניתן לעשות?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

11:07, 29 ביוני 2014

שלום,
    במסגרת ההסדר עם סלקום היה עליך לבקש שיוסר העיקול.
    ניתן לפנות לב"כ סלקום ולבקש שיסירו העיקול על מנת שתעמדי בתשלומים ובמידה ויסרבו ניתן לפנות ללשכת ההוצל"פ בבקשה לצו תשלומים ובקשה לביטול עיקול חשבון עו"ש.
    לשם כך המלצתי להיעזר בעו"ד.
    אשמח לעזור,
    עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום
    טל': 03-9440550

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.