הלואה מהבנק שלא שילמתי - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
  • אייל

נשלח ע"יאייל 10:47, 23 ביולי 2014

שלום. לקחתי הלוואה מהבנק של 50000 שקלים.פיטרו אותי מהעבודה ולא שילמתי כחצי שנה הבנק תבעו אותי והתקשרה אליי עורכת דין להסדיר את הנושא. האם יצבר ריביות והאם אפשר לגשת לבנק לנסות ולהסדיר את העניין?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

12:32, 23 ביולי 2014

אייל שלום,
    המלצתי לפנות לעו"ד העוסק בתחום על מנת לנהל עבורך מו"מ ובמסגרתו להגיע להסכם פשרה לתשלום סך קרן החוב ולחלק בתשלומים נוחים.
    אשמח לעזור,
    עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום
    טל': 03-9440550

תגובה
  • 07:12, 29 ביולי 2014

הבעיה שאין לי כסף לשלם לעורך דין. השאלה שלי היא האם אחרי שכבר תבעו אותי יש באפשרותי ללכת לבנק ולנסות לפתור את זה איתם?

אשמח לתשובתך.

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

08:30, 29 ביולי 2014

אייל שלום,
    ניתן לפנות באופן ישיר לבנק ולבקש להגיע להסכם ולפריסה נוחה לשם תשלום החוב.
    כמו כן, ניתן לגשת לבנק אחר לפתוח חשבון ולקבל הלוואה בתנאים נוחים לשם כיסוי החוב.
    בהצלחה,
    עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום
    טל': 03-9440550

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.