הבנק סגר לי חשבון בנק ללא אישורי - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
  • גל

נשלח ע"יגל 20:23, 9 ביוני 2015

ערב טוב, נתקלתי בבעיה ואודה מאוד אם אוכל לקבל מענה. פתחתי חשבון לחברה שבבעלותי באחד מסניפי בנק לאומי. לפני כשנתיים , עקב קשיים כלכליים , הקפאתי את את פעילות החברה , את תיקי מע"מ מס הכנסה וביטוח לאומי. בחשבון הבנק לא הייתה לי ייתרת זכות ולא חובה. לפני כשבועיים החלטתי לחזור לפעילותי העסקית ולהפעיל בחזרה את החברה, כשנגשתי לסניף הבנק , טענו בפניי שחשבון החברה נסגר והסניף לא רוצה לפתוח לי מחדש את חשבון הבנק של החברה. אציין שלא ביקשתי אשראי מהבנק כלל , אלא רק לפתוח את החשבון. שאלתי היא האם לבנק יש את הזכות לסגור את חשבון הבנק ללא אישור שלי, והאם סניף הבנק יכול למנוע ממני לפתוח חשבון בנק בלי אשראי. תודה מראש!

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

10:12, 10 ביוני 2015

גל שלום,
    לבנק זכות לסגור חשבון לא פעיל ולסרב לפתוח חשבון.
    כידוע, קיימים בנקים נוספים אליהם ניתן לפנות לשם פתיחת חשבון.
    בהצלחה,
    עו"ד ונוטריון גולן גדליה, מנהל הפורום
    טל': 03-9440550

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.