בחינת האפשרות לתבוע בנק - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
  • שלמה

נשלח ע"ישלמה 12:36, 12 באוקטובר 2015

אני בהתמודדות עם מספר חובות למספר נושים מוסדיים פיננסים, ומבקש לבחון אפשרות לתבוע בנק. באיזה ערכאה תובעים? האם יש גבול עליון לפיצוי שניתן לבקש? האם עולה כסף לתבוע בנק ביחס לגודל התביעה או בכלל. האם פנייה במקביל למפקח על הבנקים יכולה לעזור? תודה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

18:14, 12 באוקטובר 2015

שלמה שלום,
    בתביעות אזרחיות הערכאה נקבעת בהתאם לסכום התביעה - עד 2.5 מליון התביעות מוגשות בבית משפט השלום ומעל לבית משפט מחוזי.
    אין גבול לגובה התביעה שצריכה להתבסס על נזקים שנגרמו.
    בדר"כ שכ"ט נקבע בהתאם למורכבות התיק.
    יש לבחון הפניה למפקח על הבנקים על מנת שלא תקבל תשובה שלא תתאים לך.
    אשמח לעזור,
    עו"ד ונוטריון גולן גדליה, מנהל הפורום
    טל': 03-9440550

תגובה
  • 10:49, 13 באוקטובר 2015

תודה על תשובתך
    נאמר לי כי תהליך תביעה יכול להימשך שנים
    האם אני יכול ואו הבנק חייב להעביר לי את כל המסמכים הקשורים להתנהלות החשבון כדי שאפנה לייעוץ מקצועי
    האם הם מחייבים על כך בכסף
    בנוסף האם ובאזיה מקרה ניתן לתבוע ייצוגית
    אודה לך על קבלת אימייל כדי שלא אכנס לפרטים שיכולים להיחשף ,ידוע לי שאנשי הבנק במחלקות הגבייה גם עוברי םעל אתרים מסוג זה ומנסים לקבל מידע ביחס לתיקים אותם הם מנהלים נגד חייבים
    תודה ש

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.