בנק לאומי פתח נגדי בהליכים אחרי לקיחת הלוואות סטודנטים - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
  • בן סמואל

נשלח ע"יבן סמואל 10:15, 5 בנובמבר 2015

בינואר האחרון לקחתי הלוואת סטודנטים כחלק מהסדר של המכללה למנהל עם בנק לאומי, אני לקוח של מרכנתיל דיסקונט, על מנת להחיל את ההלוואה היה צורך בהיתר מבנק מרכנתיל לצורך משיכה של הכסף על ידי בנק לאומי. העברתי את ההיתר וכל מה שהתבקש מלאתי את הטפסים של בנק לאומי. השבוע הגעתי לקחת הלוואה נוספת ומסתבר שבנק לאומי פתח נגדי הליכים דרך משרד עורכי דין חוצוני מאחר וההרשאה של בנק מרכנתיל לא הוזנה כראוי במרכנתיל ובנק לאומי לא יצר איתי שום קשר לדווח על כך מינואר האחרון. אני צריך לעבוד כרגע מול משרד עורכי דין על מנת שלא יפתחו נגדי הליכי הוצאה לפועל והם דורשים עמלה והליכי פתיחת תיק. מה ניתן לעשות מול כל אחד מהבנקים מאחר ונראה כי הייתה כאן רשלנות של בנק מרכנתיל ובנק לאומי לא עמד בחובתו לדווח לי שמצטבר חוב מאחר ויש בעיה עם ההרשאה אודה לתשובה

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

עו"ד גולן גדליה, מנהל הפורום,מנהל הפורום

08:47, 23 בנובמבר 2015

בן שלום,
    לדעתי הבעיה יותר גדולה - ניתן לקבל דו"ח מ BDI ולבדוק האם דירוג האשראי שלך נפגע כתוצאה ממעשה הרשלנות.
    במידה ודירוג האשראי אכן נפגע יש לנקוט בהליכים משפטיים על מנת להסיר הדיווח.
    אשמח לעזור,
    עו"ד ונוטריון גולן גדליה, מנהל הפורום
    טל': 03-9440550

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.