בנק לאומי איבד לי את צ'ק גוביינא - פורום תביעות בנקים

שאלה חדשה
  • שמעון לוי

נשלח ע"ישמעון לוי 02:35, 31 ביולי 2016

הבנק איבד צק' (האם צק' הוא כקבלת מזומן) הפקדתי בבנק צק' גוביינא על על סך 2500$ (צק' משוך על בנק בחו"ל, שפרוצדורה היא שבנק מציג את הצק' לבנק בחו"ל ואח"כ מפקיד את הכסף לחשבון זה לוקח בדרך כלל כחודש) לאחר סחבת של כשלושה חודשים יתברר שצק' אבד לבנק (יום אחר שהפקדתי אותו) כשפניתי למנהל סניף הגיב באי התייחסות כלל וזלזול "תעשה טובה בשבילך ותלך לבקש צק' חדש ממי שהביא לך אותו") למותר לציין כשביקשתי לקבל אסמכתא כל שהיא שבנק אבד את הצק' לא היה על מה לדבר " אין לנו במערכת מסמך כזה" וכו' יש לציין שמבחנתי קשה מאוד עד בלתי אפשרי לקבל צק' חדש מבעלי הצק' , רציתי לדעת האם יש עילה לתבוע את הבנק לשלם לי את סכום הצק' (כמובן אם עוגמת נפש ושיחזירו לי את כל הריביות שגבו ממני במהלך תקופה זאת שחשבון שלי היה במינוס כתוצאה ישירה מזה שלא הופקד הסכום הזה בחשבון) בתודה מראש שמעון

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

עו"ד ונוטריון גולן גדליה,מנהל הפורום

11:25, 31 ביולי 2016

שמעון שלום,
    יש לבחון האסמכתאות שברשותך בדבר הפקדת ההמחאה והנזקים שנגרמו כתוצאה מאובדן ההמחאה.
    במקביל ניתן לשלוח מכתב להנהלה ראשית של הבנק ולבקש שיעבירו אסמכתא מתאימה על מנת שתקבל המחאה חדשה.
    במידה ולא ניתן לקבל המחאה חדשה, ניתן לנהל הליך משפטי כנגד הבנק.
    אשמח לעזור,
    עו"ד ונוטריון גולן גדליה, מנהל הפורום
    טל': 03-9440550

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד ונוטריון גולן גדליה

מנהל הפורום: עו"ד ונוטריון גולן גדליה

בעל שני תארים - תואר ראשון במשפטים ותואר שני במנע"ס עם התמחות במימון ושוק ההון. שותף בכיר במשרד עור
למידע נוסף

053-9376367 חיוג
הודעה

הפורום עוסק במתן פתרונות ועצות כיצד לצאת ממשבר כלכלי על הצד הטוב ביותר.
מטרת הפורום לעזור ללקוחות למצוא את שביל הזהב ולהוציא אותו ממעגל החובות ובכך לעזור ללקוח להתמודד ולשקם את מצבו מול הנושים הרבים לרבות בנקים ומוסדות ולהתחיל בדרך חדשה.
ברוב המקרים, לקוחות נקלעים למשבר כלכלי עמוק שבמסגרתו מוצאים עצמם נתבעים בעת ובעונה אחת ע"י מס' גופים/ נושים ובכך מאבדים כיוון ויכולת להתמודד מול התביעות הרבות.
המשרד שלנו מצליח להוציא לקוחות מהמשבר בדרך הטובה ביותר.
פניה בזמן לקבלת עזרה יכולה להצמיח הפחתת החוב בכ- 50% לפחות מהקרן (ריביות חריגות והצמדות כמובן מבוטלות) ופריסה של חובותיהם בהתאם ליכולתם של הלקוחות.