רופא של מבטחים מתעלם מחוות דעת של פרופ' מומחה לתעסוקה וקובע שאני לא מתאים לכל עיסוק - פורום זכויות חולי פרקינסון

שאלה חדשה
  • אליעזר

נשלח ע"יאליעזר 17:17, 27 באוגוסט 2013

שלום לך עוד אביאל גילךי 48 מהההזכיות שלי הן במלל קרן פנסיה מבטחים לצערי הרב הגשתי תביעה לנכות כללית עים מחלת הפרקנסון שלב 2 וכן סובל מביות ארוט עמוד שדרה הופנתי למרפאת כאב איך זה רופא של מבטחים מתעלם מחוות דעת של פרפו ממוחה לתעסוקה קובע חד משמעית לא מתאים לכל עיסוק היתי שמחאים תעזור לי בתשובות וכיוון דרכי תודה רבה לך אני פשוט המום מהתהגות חברת מבטחים לעומת זאת אותו מסמך נ מפרפו לתיעסוקה יש לי גם בטוח אכע אשרו אכע איך זה מתקבל שרופאים תעסוקתיים שבדקו אותוי מטעם חברת הבניטוח הפרטית היחסו למסמך הרפואי שהבאתי מפרופ לתעסוקה ומבטחים רופאה תעסוקה התעלחמה דלגה עליו

השב
  • 14:02, 29 באוגוסט 2013

מאד מוזר מה שאת מתאר. על פניו חולי פרקינסון, כמעט הייתי אומר, בהגדרה של המחלה זכאים לקצבאות מביטוח לאומי ולהכרה מקרנות הפנסיה וחברות הביטוח. אתה מוזמן ליצור קשר עמי ואוכל להרחיב יותר.

תגובה
מנהל הפורום:רונן אבניאל - משרד עורכי דין

מנהל הפורום: רונן אבניאל - משרד עורכי דין

עורך דין רונן אבניאל הינו עורך דין ותיק ומנוסה אשר עומד בראש משרד עצמאי החל משנת 1999. עו"ד רונן אבנ
למידע נוסף

053-9367359 חיוג
הודעה

מחלת הפרקינסון הינה מחלה שפוגעת במערכת העצבים. המחלה פוגעת בתפקוד המוטורי והמנטלי של החולה. חולי פרקינסון זכאים לקבל קצבת נכות כללית, קצבת ניידות, פטור ממס הכנסה וגמלת שירותים מיוחדים. בפורום זה נעזור לחולי פרקינסון ובני משפחותיהם להבין לאילו זכויות זכאים עפ"י חוק.