שתיתי בירה ופגעתי ברכב - פורום נהיגה בשכרות

שאלה חדשה
  • עודד

נשלח ע"יעודד 06:52, 29 באוקטובר 2014

שלום אתמול הייתי אצל חברים ושתיתי שתי בירות אחר כך יצאתי לכיוון הבית וכנראה שנרדמתי ונכנסתי בעמוד תאורה אנשים שראו את זה הזמינו משטרה והשוטר לקח אותי לעשות בדיקת אלכוהול יצא לי 390 מק"ג הזמינו אותי לקצין ונתנו לי תאריך לבית משפט מה יכולים לעשות לי תודה

השב
  • 07:00, 29 באוקטובר 2014

עודד שלום,
    המקרה אותו אתה מתאר הוא תאונת דרכים עם נהיגה בשכרות.
    אני בהחלט חושב שבתום ה-30 ימים בהם תיפסל מנהלית ע"י הקצין יכול ותוגש נגדך גם בקשה לפסילה עד תום ההליכים בה מבקשת התביעה למנוע מימך לנהוג עד אשר תתקבל החלטה בעניינך במסגרת ההליך העיקרי המתנהל כנגדך.
    בנהיגה בשכרות בכלל וכאשר מתלווה עבירה נוספת בפרט חובה להיוועץ בעו"ד תעבורה אשר ילמד את החומר ויבנה את האסטרטגיה הנכונה לפעול בתיק.
    דע לך כי נהיגה בשכרות כלשעצמה היא עבירה שהמחוקק קבע בצידה פסילת מינימום של שנתיים שזה המון זמן.פניה לעו"ד תעבורה יכולה להוביל להצלחות ותוצאות משמעותיות בתיק.
    אשמח לעזור ולסייע.

בברכה,
    עו"ד חזי כהן
    050-9920250

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

מטרת הפורום היא לענות על שאלות הציבור בנושא עברות הנהיגה לשכרות למיניהן - נהיגה תחת השפעת אלכוהול, תחת השפעת סם, סירוב להבדק וכו'.
המטרה ליידע ולעדכן בנושא דינאמי, אשר ההתנהלות היומיומית בו גורמת לשינויים תכופים בהתנהלות האכיפה.