לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
רחל

ביטול זימון למשפט עקב עבר תעבורתי נקי

שלום רב, לפני זמן מה נתפסתי בבדיקה שגרתית וקיבלתי זימון למשפט. עברי התעבורתי נקי לבד מכך כבר קרוב לעשור. האם ישנה בידי המשטרה/בית המשפט היכולת לבטל זימון למשפט או להמירו באזהרה במידה ואפנה בכתב ואנמק? שאלה נוספת ברשותך: במידה ולא יהיה לי ייצוג של עו"ד או שלא אוכל להגיע למשפט במועד שנקבע, הבנתי שאפשר לתת את טענותי בכתב בפני בית המשפט. עד כמה בית המשפט אכן מתחשב בכך? האם יש טעם בכלל? בברכה, רחל.

ען''ד חזי כהן

רחל שלום, עבירת נהיגה בשכרות היא עבירה חמורה שהעונש בצידה הינו מינימום שנתיים פסילה בפועל, פסילה על תנאי, התחייבות וקנס. יש לשים לב כי מי שנפסל בפועל מעל שנה צריך גם לעבור תאוריה וטסט. לאור ניסיוני המקצועי אני יכול לומר לך כי אין אפשרות להמיר עבירת נהיגה בשכרות באזהרה. חשוב לדעת כי טיפול נכון בתיק נהיגה בשכרות יכול להוביל לענישה פחותה משמעותית משנתיים פסילה וכן יאפשרו לנהג לקבל חזרה את רישיון הנהיגה שלו מבלי שיצטרך לעבור שוב תאוריה וטסט. אני בהחלט חושב שכדאי לך לקבל ייעוץ ראשוני מעורך דין תעבורה. לייעוץ פרטני ניתן ליצור עימי קשר בטלפון 050-9920250 אשמח לעזור ולסייע!! בברכה, עו"ד חזי כהן 050-9920250

forum moderator שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום נהיגה בשכרות