פינוי דירה מהיום למחר - פורום פינוי שוכר

שאלה חדשה
  • בר

נשלח ע"יבר 16:08, 22 באפריל 2014

היי, חייבת עזרה דחווווף. אני והשותפה שלי היינו אומרות לחדש חוזה בדירה ב 1/4/2014 (אני בדירה כבר שש שנים) וחודש לפני חידוש החוזה הזכרנו לבעלים שצריך לחדש את החוזה והוא התעלם... ביום של החתימה הוא החליט להעלות לנו את השכ"ד מ 4500 ל 5000, הסברנו לו שזה לא הגיוני להעלות ביום החתימה, והוא עשה חושבים, לקח יומיים שלושה והוא שלח חוזה חדש עם שכד של 4800 ש"ח - אמרנו לו שאנחנו נישאר אם יסכים לתקן את כל התקלות בדירה (שביקשנו במשך כל השנים) סתימה בביוב, קירות מתקלפים ורטיבות, תריסים וחלונות שעפו מהחלון... ופה מגיע הבעיה, ביום 18.4.14 הוא שלח לנו חזרה מכתב זועם שבו סילף את דברינו ובשורה התחתונה ביקש שנפנה את הדירה מכל חפץ ואדם, מסויידת נקייה וכוד' עד אחרי החג (22.4.14). שילמנו לו כרגיל בתחילת החודש את השכ"ד למרות שאין לנו חוזה (כי הוא ביקש...). והשאלה שלנו היא, אם הוא יכול לפנות אותנו מהיום למחר? כשלצערנו לא הספקנו לחדש חוזה בעקבות הבלאגן שנוצר. אשמח לתשובה מהירה, אנחנו מבולבלות ומבוהלות. תודה

השב
  • 12:15, 27 באפריל 2014

לא ניתן לפנות שוכר מהיום למחר

לצורך פינוי השכור יש להגיש תביעה לבית המשפט

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד שרון אלה כהן

מנהל הפורום: עו"ד שרון אלה כהן

בעלת תואר ראשון במנהל עסקים ותואר ראשון במשפטים. שותפה במשרד עו"ד אלה כהן עורכי דין העוסק בתחום המ
למידע נוסף

053-9378378 חיוג
הודעה

בעלי נכסים בין אם המדובר בנכס לצורכי מגורים או למטרות עסקיות, משכירים נכסים בשווי של מאות אלפי ולעיתים מיליוני שקלים לדיירים. לעיתים דיירים אלו מפרים את ההסכם בצורות שונות באופן שגורם נזקים לבעלי הנכסים, והדבר מצריך את פינויים. חשוב לדעת כי ההתנהלות מול חוזה שכירות הינה עניין משפטי מורכב מאין כמוהו. מחלוקות בנוגע לפרשנות הסכם שכירות והפרות חוזה למיניהם, מונחות חדשות לבקרים בפני הערכאות המשפטיות. ובמקרים רבים לאור הפרת החוזה מצריכים את פינויו של הדייר. אי לכך, מומלץ שלא להתנהל מול חוזה שכירות ללא קבלת ייעוץ משפטי. פורום פינוי דייר נפתח על מנת לספק מענה משפטי ראשוני לגולשים הזקוקים לסיוע בתחום זה.