לוגו אתר משפטי - הפורטל המשפטי לקהל הרחב
נגישות
יוליה

סבסוד גן פרטי

שלום, אני לא בטוחה שזה פורום נכון, אבל לא מצאתי בנושא שלי בכלל. אני אמא לילדה בת שנתיים ועשרה חודשים. היא תהיה בת 3 בסוף נובמבר, לכן, למטב ידיעתי מגיע לנו או מקום בגן עירוני או סבסוד גן פרטי שנמצא בהסדר עם עירייה. כשילדה נולדה, גרנו בבת ים וגם מצאנו לה גן בבת ים. גן מעולה, חוגים, יחס, שעות - הכל מעל ומעבר. לפני שנה וחצי עברנו לחולון ולמרות הדרך הלא נוחה השארנו אותה באותו גן, בגלל שהוא כל כך טוב. בעלת הגן הודיעה לנו עוד בפברואר, כשנרשמנו לשנה"ל הנוכחית שמגיע לנו סבסוד מעיריית חולון. היא הביאה אסמכתא שיש לנו חוזה לשנה בגן שלה ואמרה לבקש לעיריית חולון אישור לימודי חוץ. אבל עירייה מסרבת לתת לנו אותו, הם טוענים שאני לא חייבת לשים ילדה בגן עירוני, אבל בשביל סבסוד אני חייבת לשים ילדה בגן פרטי בחולון בלבד. הבאנו להם אותו אישור לימודי חוץ שהם נתנו לפני שנה לילד אחר בגן שלנו, אבל למרות שחתום ע"י עיריית חולון, הם טוענים שזה לא מסמך שלהם. האם הם צודקים? ואם לא - איך אני יכולה לגרום להם לתת לי את האישור? אולי יש איזה ציטוט מחקיקה או משהו כזה? ואם הם כן צודקים, אז על סמך איזה חוק? אולי אני צריכה להביא לעירייה מסמכים אחרים? תודה, יוליה

שלום, מה השאלה המשפטית שלך?
close the form שליחה
חזרה לפורום דיני חינוך