אפשרות שהיה בארץ לאזרחית קמבודיה - פורום אזרחות ישראלית והסדרת מעמד של זרים בישראל

 • עזרא נשלח ע"יעזרא 11:25, 10 באוקטובר 2015

  שלום רב, מדובר בבחורה קמבודית שהכרתי והייתי מעוניין שתגיע לארץ כדי לחיות איתי, או לכל הפחות לבקר אותי לתקופה. מה הן האפשרויות וכיצד מוציאים לה ויזה (לפחות וית תייר) ? לכמה זמן אפשר להוציא לה ויזה ואיך אפשר להסדיר שהיה ארוכה ? הבנתי שאין שגרירות ישראלית בקמבודיה... תודה

  השב
 • מנהל הפורום:עורך דין עופר אקשטיין

  ע"ד עופר אקשטיין,מנהל הפורום

  16:13, 18 באוקטובר 2015

  שלום רב !
  עליך להזמין אותה לביקור באמצעות משרד הפנים בצירוף מסמכים המעידים על הקשר ביניכם ובהתאם לנוהל המשיב והיא תקבל אשרה תייר לביקור עד 3 חודשים שאותם ניתן להאריך בהמשך. לתקופה ארוכה עליך להזמינה כבת זוג על פי נוהל חיים משותפים. כדאי להעזר בייצוג משפטי בנושאים אלה. משרדי מתמחה בנושא זה ואשמח לסייע לך בעניין זה.

  תגובה
מנהל הפורום:עורך דין עופר אקשטיין

מנהל הפורום: עורך דין עופר אקשטיין

יליד 1975 סיים בהצלחה לימודי המשפטים בשנת 2002 במכללת שערי משפט וקיבל רישיון עריכת דין ביוני 2003.
למידע נוסף

054-4528373 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בשאלות הנוגעות בטיפול בבקשות מכל סוג להסדרת מעמד של זרים בישראל, כגון: מה ניתן לעשות כנגד החלטות סירוב של משרד הפנים בבקשת להסדרת מעמד מכל סוג של זרים בישראל, האם ניתן לבטלם? לשנותם?  מה הוא ערר? מה עושים זוג או זר כנגד החלטה שדוחה את הערר? כיצד מבטלים החלטות של וועדות השגה? כיצד ניתן להוציא אזרחות ישראלית?

הפורום יתמקד בביאור ויעוץ ראשוני לאנשים שנתקלים במחסות וסבך הבירוקרטיה במשרד הפנים בהיבט הספציפי של הסדרת מעמד של זרים בישראל והוצאת אזרחות ישראלית.