סחיטה באינטרנט ע"י האקר שהשתלט על אנשי הקשר במייל ובפייסבוק - פורום דיני אינטרנט ואפליקציות

• hanan נשלח ע"יhanan 23:41, 27 במרץ 2014

שלום רב. אני עובר סחיטה ע"י האקר שהתחזה בצאט לבחורה ו,השתלט על אנשי הקשר שלי במייל ובפייסבוק וכעת מאיים להרוס את משפחתי אם לא אעביר לו כספים. ככל הנראה הוא ממדינה ערבית. האם יש מה לעשות מבחינה משפטית? האם למשטרת ישראל יש מה לעשות?

השב
  • מנהל הפורום:עו"ד אמיר פלמרי

עו"ד אמיר פלמרי,מנהל הפורום

16:49, 30 במרץ 2014

שלום חנן,

זה אינו תחום עיסוקי אולם אני מציע לפנות למשטרה במידה והאיום נראה לך רציני.

* האמור באתר אינו מובא כתחליף לקבלת יעוץ משפטי של עורך דין והוא מהווה מידע כללי בלבד, אשר אינו מהווה ייעוץ משפטי מחייב ואין להסתמך עליו בכל צורה שהיא.

בברכה,

תגובה
  • יוסי

23:14, 8 בנובמבר 2014

בדיוק אותו דבר קרה לי אתמול , גם במקרה שלי הסוחטים ממדינה ערבית, איך פתרת את העניין?
    האם שילמת ואם לא האם העבריינים באמת פרסמו את התוכן
    תודה

יוסי

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד אמיר פלמרי

מנהל הפורום: עו"ד אמיר פלמרי

עו"ד אמיר פלמרי הוא בעל תואר ראשון במשפטים (L.L.B) ותואר שני במנהל עסקים (M.B.A) מאוניברסיטת בוסטון
למידע נוסף

053-9373371 חיוג
הודעה

קניין רוחני (Intellectual Property) מתייחס לזכויות שונות הניתנות לממציאי יצירות או נכסים "לא מוחשיים".
יש לכם רעיון, אפליקציה לסמארטפון או אתר אינטרנט ייחודי, האם ניתן להגן עליהם מפני העתקה? מה מותר ומה אסור בניהול אתר אינטרנט או אפליקציה? מה הם הכלים בהם ניתן להשתמש במקרים של הפרה/העתקה? מטרת הפורום היא ליצור מסגרת לקבלת מענה לשאלות דומות ולהעניק מידע נוסף אודות דיני אינטרט בפרט וקניין רוחני בכלל.

המידע המוצג בפורום זה אינו מהווה ייעוץ משפטי או תחליף לו. הסתמכות על המידע המוצג כאן הינה באחריות הקוראים בלבד