עזרה לגברים במצוקה שמוטרדים ע"י האישה - פורום עבירות אלימות

שאלה חדשה
  • אין שם

נשלח ע"יאין שם 10:30, 17 ביולי 2014

לנשים מוכות יש מקלטים אבל מה עושים גברים שמוטרדים ע"י האישה שלהם שמושפלים כל יום שהיא מטרידה אותם כל היום ושולחת את האחים שלה כדי לאיים ולפעמים לפגוע בבעל מה בעלים כאלה אמורים לעשות ואיפה הם אמורים לקבל עזרה יש לי 2 ילדים שאני רוצה שיהיו איתי אחרי הגירושין והיא לא רוצה ואני רוצה לנתק איתה כל קשר איתה ועם המשפחה שלה לא רוצה להגיש תלונה במשטרה לא רוצה להסתבך יותר עם המשפחה שלה זה משפחה של עבריניים אז מה אני עושה

השב
  • מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

עו"ד פלילי יאיר רגב,מנהל הפורום

18:01, 17 ביולי 2014

שלום,
    אכן הבעיה שאתה מתאר לא פשוטה. כפי שאני מבין, לצערי אין מנוס מלערב את המשטרה להגיש תלונה על כל איום או עבירה אחרת.
    במקביל לתלונה הינך רשאי להוציא צו הגנה וצו כנגד אחיה בגין הטרדה מאיימת.

במקרה שלך ממליץ לך בחום להיוועץ עם עו"ד לענייני משפחה וגירושין, אולי גישור יעיל עשוי להנמיך להבות ויאפשר לך לא להגיע למשטרה.

זכור, תיק על אלימות במשפחה יכול להיות כתם שילווה אתכם כל חייכם. זו יכולה להיות תלונת שווא שהוגשה על רקע סכסוך משפחתי או גירושין, זה יכול להיות ריב שהסלים. כך או כך, על מנת להבטיח סיום נאות של הפרשה, אתם לא יכולים להתעלם או לטאטא מתחת לשטיח וחייבים לפעול ולהגיב.

בהצלחה
    עו"ד יאיר רגב

תגובה
מנהל הפורום:יאיר רגב עורך דין פלילי

מנהל הפורום: יאיר רגב עורך דין פלילי

בעל תואר ראשון במשפטים מהקריה האקדמית קרית-אונו (L.L.B), סיים את לימודיו בהצטיינות. בעל תואר שני מאו
למידע נוסף

053-9373379 חיוג
הודעה

אם אתם חשודים בביצוע עבירת אלימות? היזהרו – אתם עלולים להיענש באופן חמור ואף לשאת כתם שקשה למחוק. חשוב שתדעו מהן עבירות האלימות וסיווגן, אילו סוגי תקיפה קיימים בחוק ועוד. מהי זכותו של אדם לפעול מתוך "הגנה עצמית" וכד'. לטובתכם חשוב שתיוועצו בעורך דין פלילי – עוד בשלב החקירה במשטרה.
הפורום נועד לתת מענה משפטי מקצועי לשאלות בענייני עבירות אלימות על מאפייניה השונים.
בפורום זה יינתן מענה ראשוני למגוון שאלות הקשורות לחשודים או נאשמים בביצוע עבירות אלימות, אלימות כנגד אדם (החל מתקיפה, קטטה, גרימת חבלה חמורה ועד רצח), אלימות במשפחה, אלימות מינית (תקיפה מינית), אלימות כלפי קטינים, אלימות כלפי בעלי תפקיד (שוטרים, פקחים, רופאים, עובדים סוציאליים, מורים וכד') ועוד נושאים רבים שבוודאי יעלו בעקבות שאלות הגולשים בפורום.
במסגרת הפורום נייעץ ונסייע לך כיצד להתמודד ונעניק כלים משפטיים להצליח במאבק.