רישום פלילי - פורום עבירות מין

שאלה חדשה
  • שי

נשלח ע"ישי 10:00, 6 במרץ 2014

יש לי רישום פלילי במשטרה בגלל תלונה שהגישו נגדי על הטרדה מינית. התלונה היתה שיקרית לא היה ולא נברא והתיק נסגר. אני רוצה לדעת תוך כמה זמן יבטלו לי את הרישום המביך הזה במשטרה?

השב
  • 12:51, 6 במרץ 2014

שי שלום,
    ראשית, לא ציינת בגין איזו עילה נסגר התיק וכמה זמן חלף מאז סגירתו.
    ככלל, ניתן לפנות בבקשה מיוחדת, באמצעות עו"ד המתמחה בפלילים, למחיקת הרישום כעבור מספר שנים באם קיימות נסיבות מיוחדות שהרישום יוצר איזשהו קושי תעסוקתי או כל קושי נסיבתי אחר. לציין כי, במידה והבקשה נידחית ניתן לפנות לערכאה גבוהה יותר בערר על הדחיה.
    על מנת לתת לך ייעוץ ממוקד יותר, אשמח אם תעביר אליי במייל אישי יותר פרטים בנסיבות התלונה וסגירת התיק.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד דרור שלום

מנהל הפורום: עו"ד דרור שלום

החל לעסוק בתחום המשפט לפני כ- 14 שנים, לפני כן שירת במשטרת ישראל כ -17 שנה. בין תפקידיו - קצין חקירו
למידע נוסף

053-9378363 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בכל הקשור לעבירות המין השונות, ידון בסוגיות כגון: מתי מתקיימת עבירת מין, מהן זכויות החשוד בעבירות מין, כיצד יש לנהוג במקרים בהם זומנת לחקירה בגין חשד לביצוע עבירת מין, מהם זכויותיך באם הורשעת בעבירת מין ומהן אפשרויות השיקום במקרה זה, זכויות קורבן עבירות מין, ההשלכות הכרוכות בהרשעה בעבירת מין, ליווי ודרכי טיפול בנפגעי עבירות מין.  כמו כן, הפורום יעסוק בעבריינות מין בקרב בני נוער.