פורום אזרחות ספרדית ופורטוגלית

מנהל הפורום:עו"ד אדם ידיד

מנהל הפורום: עו"ד אדם ידיד

עו"ד אדם ידיד עוסק בהסדרת מעמד אישי בספרד ובפורטוגל. במסגרת זו מייצג עו"ד ידיד בהוכחת קשר למגורשי ספ
למידע נוסף

053-9374940 חיוג
הודעה

ישראלים רבים מבקשים לקבל אזרחות ספרדית על בסיס היותם נצר למגורשי ספרד, דבר אשר יאפשר להם ליהנות מכל מגוון האפשרויות אשר מוקנות לכל אזרח ספרדי ברחבי האיחוד האירופי, כגון חופש התעסוקה, כולל עבור חברות ישראליות או בינ"ל, הקמת עסק ללא הגבלה או היכולת לנסוע כתייר לארה"ב במסגרת תכנית  Visa Waiver האמריקאית וכו'.
התנאים לקבלת האזרחות הספרדית  שונים ומגוונים ותלויים ברקע האישי של המבקש, קשרי הדם שלו, אזרחות הוריו או יכולתו להוכיח את היותו נצר למגורשי ספרד.
הפורום מיועד למתעניין בקבלת אזרחות של ספרד, ולכל הנדרש לתרגום מסמכים ואישורים נוטריונים / אפוסטיל.

• המשך תהליך הוצאת דרכון פורטוגלי

שלום, קיבלתי אישור מהקהילה היהודית בליסבון על שייכותי לקהילה. בבואי להמשך התהליך מול השגרירות...

• מנהל הפורום:עו"ד אדם ידיד

שלום, ניתן לשלם את האגרה רק באמצעות חשבון בנק פורטוגלי. מדיניות זו לא השתנתה. אנו מבצעים את התשלום ע"י עורכי הדין שלנו בפורטוגל, להם מועבר הכסף לאגרה.

ר ר רון רפאל 08:24, 18 בנובמבר 2016
    08:24, 18 בנובמבר 2016
  • אזרחות משולשת-אזרחות ספרדית,ישראלית ואמריקאית

שלום, האם ניתן לקבל אזרחות ספרדית לצאצאי מגורש ספרד אם קיימת אזרחות ישראלית ואמריקאית? ואם אני...

איני יודע באם תצטרך לוותר על האזרחות האמריקאית. לגבי האזרחות הספרדית- באם תקבל אותה מכוח הוראת השעה המאפשרת לצאצאי המגורשים לקבל אזרחות, לא תצטרך לוותר.

ע עידו 22:14, 12 בנובמבר 2016
    22:14, 12 בנובמבר 2016
  • תעודת יושר לקהילה היהודית בליסבון

היי, לפי האתר של הקהילה היהודית בליסבון, מבקשים שצריך לספק תעודת יושר של פורטוגל, של איפה שאני...

הי טל, מהנתונים שהעלית אתה צריך תעודת יושר רק מישראל. התעודה נדרשת בעת ההגשה למשרד הפנים ואין צורך להוציאה לשם קבלת אישור מהקהילה היהודית, שכן היא תהיה כבר ללא תוקף כאשר לתשובה המלאה...

ט טל 17:43, 27 באוקטובר 2016
    17:43, 27 באוקטובר 2016
  • תעודת יושר הנשלחת לשגרירות

אם תעודת היושר לא נקייה, ונמצא בה משהו אחד שאמור להימחק בעוד חצי שנה (תקופת מחיקה...

יונתן שלום, איני עוסק בפלילי ואיני יודע באם לאחר תקופת ההתיישנות הרישום נמחק. בהנחה וכן- אציע שתדאג להסדרת אישור על היותך צאצא למגורשים ולאחר המחיקה תגיש לרשויות את הבקש לתשובה המלאה...

י יונתן 12:55, 27 בספטמבר 2016
    12:55, 27 בספטמבר 2016
  • בנוגע להמשך תהליך של דרכון פורטוגלי

היי, אז ככה - שם המשפחה שלי המקורי הוא פרדו אבא שלי החליף אותו לרוד לפני יותר מ30 שנה . אני...

טל שלום, לטעמי שאלותיך ניתנות לתשובה כוללת פשוטה- אתה מחזיק בקונספציה שיעבדו בשבילך בחינם. הקהילות היהודיות בפורטוגל בודקות בדרכים שונות האחת מרעותה את התיקים, אך הת לתשובה המלאה...

ט טל 20:52, 19 בספטמבר 2016
    20:52, 19 בספטמבר 2016
  • יתרונות וחסרונות בהחזקת אזרחות ספרדית

שלום רב, אם עברתי את התהליך של הוצאת וקבלת אזרחות ספרדית זה יועיל לי באיזשהיא צורה או שיחולו...

גיל שלום, מרגע שאתה אזרח של מדינה מסוימת חלים עליך כל החוקים והכללים של אותה מדינה, הנוגעים לאזרחיה, גם אם אינם תושבים. הדוגמא המהותית ביותר הידועה בתחום זה היא חבויות מ לתשובה המלאה...

ג גיל 14:22, 10 באוגוסט 2016
    14:22, 10 באוגוסט 2016
  • ידע בשפה הספרדית ועל מדינת ספרד לצורך קבלת אזרחות ספרדית

שלום האם כדי להוציא אזרחות ספרדית אני צריכה לדעת לדבר את השפה וצריכה להפגין ידע על ספרד כמו...

רחלי שלום, באם ברצונך לקבל אזרחות בספרד, מכוח הוראת השעה המאפשרת זאת לצאצאי המגורשים, עלייך להבחן על שליטתך בספרדית ולהיבחן על ידיעותייך לגבי המדינה. כל זאת בנוסף לדריש לתשובה המלאה...

ר רחלי 10:38, 29 ביוני 2016
    10:38, 29 ביוני 2016
  • השגת מסמכים להוכחת הקשר המשפחתי לדרכון ספרדי

האם כדי להתחיל בתהליך מולכם, או כל משרד אחר, אנו חייבים לבא כבר עם כל המסמכים וההוכחות? כרגע...

דודו שלום, ככל שתגיע לפגישה ראשונה במשרדנו עם יותר מידע ומסמכים כך אנו נוכל לתת לך תשובות יותר טובות. השגת המסמכים הנדרשים ע"י הלקוח מהווה פעמים רבות המכשול הגדול לתשובה המלאה...

ד דודו 12:01, 5 ביוני 2016
    12:01, 5 ביוני 2016
  • קבלת דרכון פורטוגלי באמצעות משרד עורכי דין

מה ההבדל בין קבלת השירות באמצעות משרד עורכי דין? האם אוכל לפעול לקבלת הדרכון "לבד"?...

לילך שלום, כמו כמעט כל טיפול משפטי, גם הוצאת אזרחות בהחלט אפשרית לביצוע עצמאי. כמו בכל טיפול משפטי, היתרונות העיקריים של ייצוג הינם ידע שנרכש בתחום ספציפי וקבלת אחריות לתשובה המלאה...

ל לילך 17:20, 30 במאי 2016
    17:20, 30 במאי 2016
  • אזרחות פורטוגלית לאדם שנולד בפורטוגל

שלום אבא שלי נולד בפורטוגל ב-1948 והוא וההורים שלו היו שם כמה ימים לפני הלידה וכמה ימים אחרי...

שני שלום, השאלה הראשונה היא האם בעת הולדתו הוצאה לו תעודת זהות פורטוגזית ומה היה מעמדו ע"פ אותה התעודה. בהנחה שהיתה לו אזרחות פורטוגלית, הוא יכול להתחיל בהליך אזרחי לשם לתשובה המלאה...

ש שני 10:49, 26 במאי 2016
    10:49, 26 במאי 2016
  • זכאות לאזרחות ספרדית לבן זוג

שלום, יש לי אזרחות ספרדית שנים רבות מתוקף העובדה שאבי היה אזרח ספרד. גם לילדיי יש אזרחות...

• מנהל הפורום:עו"ד צבי קן-תור

היות והאזרחות ניתנה בשל קשר דם לאביך, צריך לבדוק מול השגרירות הספרדית בישראל האם בעלך יכול גם כן לקבלה, ואם כן אז כיצד.

א אופירה 22:30, 9 בדצמבר 2015
    22:30, 9 בדצמבר 2015
  • הודעה מוזרה ביום כניסת החוק לתוקף

אזרחות ספרדית לצאצאי המגורשים?! שהגישו לפני מועד כניסת החוק! 4000 ומשהו!!! זה אולי מבשר האצה...

ק קנטו 21:46, 2 באוקטובר 2015
    21:46, 2 באוקטובר 2015
  • אזרחות ספרדית

שלום, אני נולדתי בספרד ועליתי לארץ בת 12, אין לי אזרחות ספרדית, האם אני יכולה לקבל אזרחות...

שלום רב, השאלה תלויה ביכולת שלך להוכיח את לידתך על אדמת ספרד, ולשם כך יש את הצורך להמציא את המסמכים המתאימים. אני מציע לפנות אל משרד עו"ד המתמחה בנושא לקבלת מידע לתשובה המלאה...

ס סאורה 01:16, 25 בספטמבר 2015
    01:16, 25 בספטמבר 2015
  • ספרד פורטוגל והאיחוד האירפאי שאלה

ספרד ופורטוגל לא מאפשרות להחזיק דרכון זר חוץ מחריגים בחוק כמו קחוניות לשעבר כמו מה שגם הוגדר...

שלום רב, לכל מדינה באיחוד האירופי יש קריטריונים שונים לגבי מתן אזרחות. כמובן שנושאים כמו העדר מרשם פלילי הם כללים מחייבים לכל מדינות האיחוד האירופי, אך יש משקל רב לקריטר לתשובה המלאה...

נ ניקסון 08:29, 8 בספטמבר 2015
    08:29, 8 בספטמבר 2015
  • באם האם מצליחה לקבל דרכון ספרדי- הילדים יקבלו אוטמטית אזרחות גם כן?

לא באופן אוטומטי. הילדים צריכים לעבור את התהליך גם כן, אך יהיה זה תהליך פשוט וקל יותר אם אחד מההורים קיבל אזרחות ספרדית.

א אור 20:58, 26 ביולי 2015
    20:58, 26 ביולי 2015
  • ויתור על אזרחות

שלום רב, אני בעלת אזרחות ספרדית, נולדתי גדלתי בספרד ועלית לארץ. רציתי לדעת מהו ההליך שאני...

שלום נטליה, התהליך אותו את מבקשת לעבור כרוך בביטול האזרחות. התהליך נעשה אל מול השגרירות הספרדית בישראל. אני ממליץ שתצרי קשר איתם בכדי לקבל עוד מידע.

נ נטליה 11:30, 22 ביוני 2015
    11:30, 22 ביוני 2015
  • אזרחות ספרדית אחרי נישואין

שלום הבן זוג שלי יש לו אזרחות ספרדית האם אחרי החתונה שלנו אני גם אהיה זכאית לאזרחות?

התשובה תלויה באופן בו קיבל בן הזוג את האזרחות.

ג גלי 08:44, 11 בפברואר 2015
    08:44, 11 בפברואר 2015
  • אישור נישואים

אני אזרחית הונגרית אנחנו רוצים לעבור לספרד אבל קודם שבעלי ייסע לחפש עבודה האם יש איזשהו מסמך...

מדובר בנושא אשר צריך להיבדק על פי החוק ההונגרי.

מ מאיה 08:33, 15 בנובמבר 2014
    08:33, 15 בנובמבר 2014
  • אזרחות ספרדית

שם משפחה שלי מופעיה בספרות ההיסטורי של יהודי ספרד בזמן אינקוויזיציה במיורקה ואפילו רפאל וליס...

החוק טרם נחקק, ולכן בשלב זה אין תקנות ואין תשובות מוחלטות. השפה הרלבנטית תהיה כנראה לדינו. רצוי להתחיל באיסוף חומר רלבנטי ובניית תיק.

א אירנה 12:05, 22 באוקטובר 2014
    12:05, 22 באוקטובר 2014
  • אזרחות ספרדית לנינים

שלום רב, סבתא של אימא שלי היגרה לארגנטינה מספרד. מתוך מקרה זה, הייתי שמח לדעת האם קיימת...

לאזרחי ארגנטינה אכן יש הקלות מסוימות. האזרחות הספרדית ניתנת למגורשי ספרד ב-1492 ולא לאחרים. צריך לבדוק באופן יותר מדויק את המקרה.

ל לירן 20:20, 13 באוקטובר 2014
    20:20, 13 באוקטובר 2014
  • דעה אישית

כמות הפרסומים וההסברים היא כזו שיצרה בליל של הסברים. שלמעשה אין שום מציאות חוקית ממשית. כי כפי...

ע עמיר 01:06, 19 בספטמבר 2014
    01:06, 19 בספטמבר 2014
  • אזרחות ספרדית

בוקר טוב, יש לי שאלה בנושא של אזרחות הספרדית. המשפחה שלי עלתה ממרוקו חלק קזבלנקה וחלק...

א אלירן 06:58, 4 בספטמבר 2014
    06:58, 4 בספטמבר 2014
  • אזרחות ספרדית

לסבתא שלי יש אזרחות, היא נולדה שם ועלתה יחד עם משפחתה כשהייתה בת שנה. לאמא שלי קיימים כל...

מ מיכאל 07:13, 18 באוגוסט 2014
    07:13, 18 באוגוסט 2014
  • קבלת אזרחות ספרדית

חמי נולד בטורקיה,נצר למשפחה ממגורשי ספרד. דובר לדינו, הוריו מזמן אינם בחיים. איזה מסמכים...

מ מיכל 14:44, 5 באוגוסט 2014
    14:44, 5 באוגוסט 2014
  • אישורים על לידה בספרד

סבתא שלי ז"ל נולדה בספרד אבל אין לנו אישור או מסמכים שהיא נולדה שם האם צריך לפנות לשגרירות...

ב בטי 09:23, 4 באוגוסט 2014
    09:23, 4 באוגוסט 2014
עמוד מתוך2