חידוש רישיון לאחר פסילה - פורום המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

שאלה חדשה
  • יוסי

נשלח ע"ייוסי 08:31, 24 במרץ 2015

שלום, השבוע סיימתי שלילה של 27 חודש בגין נהיגה בשיכרות בהיותי נהג צעיר. עברתי את רף אחוז האלכוהול בכמות מועטה ואעפ"כ יצאתי עם שלילה נכבדת וזה ללא שום עבר פלילי או תעבורתי בעבר. ניגשתי למשרד הרישוי ע"מ לחדש את הרישיון ושם נאמר לי שצריך למלא טפסים ולשלוח אותם למכון 4 ששם יוחלט אם אני כשיר לחדש את הרישיון, וכששאלתי כמה זמן זה עלול לקחת עד שאני מוזמן לשם, במשרד הרישוי טענו שזה יכול לקחת בערך חצי שנה .. האם ניתן לקצר באיזשהו אופן את משך זמן ההמתנה הכל כך ארוך למכון 4 ? ומה הסיכוי שלי כעת ממכון 4 לאפשר לי את חידוש השלילה במצב זה ? בתודה מראש

השב
  • מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

עו"ד שי גלעד,מנהל הפורום

16:20, 24 במרץ 2015

שלום יוסי. אנני עוסק בקיצור תורים. אני מניח שאם תפנה למרב"ד ( אגד , זה לא נקרא מכון 4 , זהו המכון הרפואי לבטיחות בדרכים שהיה בזמנו ברחוב הארבעה בתל אביב וכיום ברחוב מנחם בגין) , תוכל לבקש מהם לקדם את התור שלך.
    סיכוייך לקבלת הרישיון תלויים בחוות דעת הרופא המוסמך לאחר שתעבור את הבדיקות במרב"ד. בהצלחה

תגובה
  • 05:45, 23 ביוני 2015

אני כבר מחכה 7 חודשים מאז שנגמרה השלילה לתשובות מהמכון הרפואי זה כל פעם עוד בדיקות ועוד בדיקות..
    קח עורך דין שיטפל לך בזה מהר יותר

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים משמש כ"מסננת" של רשות הרישוי לבדיקת כשרותם של נהגים להחזיק ברישיונות נהיגה.
כארבעים אלף איש בשנה נבדקים על ידי המכון וכעשרת אלפים מתוכם נדחים כתוצאה מבדיקות אילו על ידי רשות הרישוי.
במילים אחרות: בפני עשרות אלפים של נהגים בשנה עולות שאלות רבות בנוגע לכשרותם לנהוג וליכולת המכון הרפואי לבחון את כשרותם. משנקבע כי אינם כשירים, עומדות בפניהם אפשרויות שונות לערער על החלטות אילו ולשנותם.
פורום משפטי בנושא זה עתיד לגרום להחלפת שאלות /תשובות/עצות/רעיונות בנושא המעניין רבים.

אודות המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (מרב"ד)