מילוי טפסים לקראת בדיקה במכון הרפואי לבטיחות בדרכים - פורום המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

שאלה חדשה
  • גדעון גזית

נשלח ע"יגדעון גזית 17:20, 28 ביוני 2015

בהזמנה לקראת בדיקה במכון קבלתי מספר טפסים למילוי. רופא המשפחה סירב למלא את הטופס ובמקום זה נתן תדפיס של הנתונים הנמצאים אצלו. אני נמצא במעקב נוירולוגי במחלקה להפרעות בתנועה ברמב"ם ואין לי אפשרות להגיע אליהם לפני הבדיקה במכון. יש לי חוות דעת אחרונה של מנהלת המחלקה. בנוסף לזה ישנו טופס שעלי למלא בנוכחות עו"ד. האם יש אפשרות להגיע עם הנתונים שיש בידי ולאחר הבדיקה להוסיף חוות דעת נוספות של רופאים?

השב
  • מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

עו"ד שי גלעד,מנהל הפורום

09:45, 29 ביוני 2015

גדעון. תעביר אליהם כל חומר המצוי בידך ותודיע להם שישנו חומר נוסף שיועבר מייד לאחר הבדיקה. תבקש להמתין עם סיכום התיק עד הגעת החומר הנוסף.

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים משמש כ"מסננת" של רשות הרישוי לבדיקת כשרותם של נהגים להחזיק ברישיונות נהיגה.
כארבעים אלף איש בשנה נבדקים על ידי המכון וכעשרת אלפים מתוכם נדחים כתוצאה מבדיקות אילו על ידי רשות הרישוי.
במילים אחרות: בפני עשרות אלפים של נהגים בשנה עולות שאלות רבות בנוגע לכשרותם לנהוג וליכולת המכון הרפואי לבחון את כשרותם. משנקבע כי אינם כשירים, עומדות בפניהם אפשרויות שונות לערער על החלטות אילו ולשנותם.
פורום משפטי בנושא זה עתיד לגרום להחלפת שאלות /תשובות/עצות/רעיונות בנושא המעניין רבים.

אודות המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (מרב"ד)