רישיון נהיגה זמני עד טיפול של משרד הבריאות - פורום המכון הרפואי לבטיחות בדרכים

שאלה חדשה
  • עמי

נשלח ע"יעמי 17:46, 20 באוקטובר 2015

אני בגיל 70 .שלחתי למשרד הרישוי את האישור הרפואי שהרופאה שלי כתבה .האישור נשלח באפריל .בחודש יולי קבלתי מכתב ממשרד הרישוי שהטופס נשלח למשרד הבריאות ואני אקבל מהם הודעה .לא קבלתי ממשרד הבריאות שום מכתב.פניתי אליהם בתחילת חודש אוקטובר(הרישיון אמור להתחדש ב-21/10/15) ונאמר לי כי אין להם שום מכתב ממשרד הרישוי,פניתי למשרד הרישוי ברחובות ב-15/10ונאמר לי כי שכחו לשלוח למשרד הבריאות את הטופס שלי .נתתי להם העתק של המכתב הרפואי.ונאמר לי שיפקססו למשרד הבריאות.התקשרתי היום20/10 למשרד הבריאות אך לא יתקבל שום פקס או מכתב .מחר בערב יפוג תוקף הרישיון שלי. האם אפשר לקבל רישיון זמני עד הטיפול של משרד הבריאות? בתודה עמי

השב
  • מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

עו"ד שי גלעד,מנהל הפורום

15:06, 21 באוקטובר 2015

עמי. אני מציע שתפנה למשרד הרישוי ותבקש רישיון זמני עקב רשלנותם בטיפול בטופס שלך

תגובה
מנהל הפורום:שי גלעד - משרד עו"ד

מנהל הפורום: שי גלעד - משרד עו"ד

בוגר תואר ראשון במשפטים באוניברסיטת תל אביב ומחזיק ברישיון עריכת דין למעלה מ-25 שנה. עיקר עיסוקו בת
למידע נוסף

053-9374959 חיוג
הודעה

המכון הרפואי לבטיחות בדרכים משמש כ"מסננת" של רשות הרישוי לבדיקת כשרותם של נהגים להחזיק ברישיונות נהיגה.
כארבעים אלף איש בשנה נבדקים על ידי המכון וכעשרת אלפים מתוכם נדחים כתוצאה מבדיקות אילו על ידי רשות הרישוי.
במילים אחרות: בפני עשרות אלפים של נהגים בשנה עולות שאלות רבות בנוגע לכשרותם לנהוג וליכולת המכון הרפואי לבחון את כשרותם. משנקבע כי אינם כשירים, עומדות בפניהם אפשרויות שונות לערער על החלטות אילו ולשנותם.
פורום משפטי בנושא זה עתיד לגרום להחלפת שאלות /תשובות/עצות/רעיונות בנושא המעניין רבים.

אודות המכון הרפואי לבטיחות בדרכים (מרב"ד)