לא ניתן להשיג את עוה"ד המייצג - פורום ייצוג בבית משפט – ליטיגציה מסחרית-אזרחית

שאלה חדשה
  • שאול

נשלח ע"ישאול 11:20, 19 בפברואר 2015

שלום התיק שלי קיים אצל עו"ד שאני מיוצג אצלו בתחום של דיני ירושה וצוואה. אני מנסה להגיע לגישור עם בן משפחה ומחכה לקבל תשובות ממנו ולשם כך אני פונה לעורך הדין שלי על מנת שיפנה לעורך הדין שלו כדי שנוכל להתקדם ולסיים את הסאגה שנמשכת יותר מ-3 שנים. כרגע הצד השני צריך לתת לי תשובה אם הוא מאשר את הטיוטא של ההסכם שעוה"ד שלי ניסח אין לי אפשרות לדבר עם עורך הדין שלי מכיוון שהוא נמצא כל הזמן מחוץ למשרדו אין לי את הנייד שלו כי במשרד מספקים רק את הטלפון של המשרד אני רודף אחרי עוה"ד שלי למעלה מחודש וזה מצב בלתי אפשרי מה האופציות שעומדות בפניי?

השב
  • 12:10, 19 בפברואר 2015

אני מציע לך בשלב הראשון לשלוח לו מייל או פקס ולבקש ממנו לחזור אליך. ככלל, כל לקוח רשאי לעזוב את עורך דינו בכל שלב ולפנות לעו"ד אחר להמשך ייצוג, אולם דומה שבשלב כה מתקדם, כדאי לך להמשיך עם העו"ד שבחרת ואכן לקוות שהוא יהיה יותר זמין.
    בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד לירון-צבי קניג

מנהל הפורום: עו"ד לירון-צבי קניג

בעל תואר במשפטים (LL.B). התמחה בלשכת ההוצאה לפועל בת"א. במהלך השנים צבר ניסיון רב בתחומים: הוצאה ל
למידע נוסף

077-6670441 חיוג
הודעה

בכוונתך להגיש תביעה לבית המשפט? מתלבט מה לתבוע ואיזה סעד לבקש מבית המשפט? נתבעתם על ידי גורם כלשהו ואינכם יודעים מה לעשות כעת? במסגרת פורום זה, נבקש להשיב לשאלותיכם בכל הקשור עם ניהול תיק בבתי המשפט, החל מהשלב המקדמי ועד לשלביו הסופיים של התיק המשפטי, נבהיר מושגים משפטיים שונים, ונעמוד על אופן ניהול התביעה או ההגנה, הראיות הדרושות לשם הוכחת טענותיכם, אופן הצגתן ועוד.