פורום תלונות שווא

שאלה חדשה
מנהל הפורום:עו"ד פנינה יחזקאל כחלון

מנהל הפורום: עו"ד פנינה יחזקאל כחלון

עו"ד ומגשרת בתחום דיני המשפחה וירושה. מאז הסמכתה ניהלה תיקים הקשורים לדיני המשפחה על כל היבטיהם. בעל
למידע נוסף

077-6670446 חיוג
הודעה
מטרת הפורום היא העלאת המודעות להשלכות החמורות הקיימות עם הגשת תלונת שווא כנגד אדם באשר הוא. בנוסף, יעסוק הפורום בייעוץ לנפגעי תלונות שווא, גברים ונשים כאחד.
  • האם צריך וכדאי להתלונן במשטרה על איום בתלונת שווא?

גרושתי מזה חמש שנים איימה עליי כי תגיש נגדי תלונה במשטרה (שלחה לי מסרון) על מעשה שמעולם לא...

ג גבי 15:34, 16 בינואר 2017
    15:34, 16 בינואר 2017
  • התעללות נפשית ממשטרת ישראל

אישתי ומשפחתי התלוננו עליי על אלימות במשפחה דבר שלא היה ולא נברא.אני מתנדב במשטרה עשרים שנה...

• מנהל הפורום:עו"ד פנינה יחזקאל כחלון

שלום רב, יש לערוך הבחנה בין השירות ההתנדבותי שלך לבין היחס שאתה מקבל מהמשטרה. ככול שהמשטרה טועה יש לגשת בעתירה מנהלית לבית המשפט המחוזי כדי שיתנו טעם להתנהלותם. בהצלח לתשובה המלאה...

ר רמי 23:30, 1 בדצמבר 2016
    23:30, 1 בדצמבר 2016
  • תלונת שווא בעקבות ריב במשרד

לאחר ריב במשרד הוגשה נגדי תלונת שווא על אלימות ואיומים. לאחר הסכם פשרה בין עורכי הדין נשלח מכתב...

אביב שלום, סביר להניח כי התיק ייסגר אלא אם נמצאו ראיות נוספות שאינם קשורות בתיק . בהצלחה

א אביב 13:24, 11 באוגוסט 2016
    13:24, 11 באוגוסט 2016
  • ביטול צו הרחקה אחרי שתלונת שווא הוגשה

האם אחרי שביטלו תלונה שהוגשה נגדי גם צו ההרחקה מתבטל באופן אוטומטי?

שחר שלום צו ההגנה לא מתבטל אוטומטית. באפשרותך לפנות לבית המשפט עם הודעת ביטול התלונה ולבקש את בטלותו. בהצלחה.

ש שחר 11:22, 19 ביולי 2016
    11:22, 19 ביולי 2016
  • קובלנה פלילית נגדי משכן שוטר.

כתוב בעדות שלי היו עשרות עדים. איך המשטרה עצרה אחרים על מעשים שלי. חלקם יושבים. חלקם עשו עבודות...

דורון שלום . מהבנתי את שכתבת אתה בעצם מתוודה על כך כי אנשים חפים מפשע נענשו בגללך. האם הגשת תלונות שווא ומשכך הם נעצר? אשמח מאוד באים תזקק את השאלה .

ד דורון 18:37, 23 במאי 2016
    18:37, 23 במאי 2016
  • תלונת שווא וכיצד ניתן לחשוף את שם המתלונן

שלום רב. לפני פחות משנה הגיעו לביתי 2 שוטרים והפתיעו את המנקה המועסקת אצלי, בטענה שיש תלונה על...

דליה שלום, ככול והוגשה תלונת שווא ע"י שכנתך ו/או ע"י כל אדם אחר הרי שהעניין חמור. כפי שהורו לך במשטרה יש לפנות לבית המשפט כדי לקבל פרטים. ככול שתרצי יעוץ נרחב יותר תוכ לתשובה המלאה...

ד דליה 10:59, 23 במאי 2016
    10:59, 23 במאי 2016
  • הוגשה כנגד אימי תלונת שווא על מנת לנקום בה, מה ניתן לעשות?

אימי אישה בת 60, מתגוררת לבד בדירתה והייתה אחראית על גביית כספים לועד הבית בבניין. לפני...

הסיפור נוגע מאוד ללב אך יחד עם זאת לא ברורה לי מה השאלה .

י יונה 21:05, 6 במאי 2016
    21:05, 6 במאי 2016
  • תלונת שווא על אלימות במשפחה

למנהלת הפורום בוקר טוב, גרושתי הגישה נגדי תלונה למשטרה על אלימות מצידי. לאחר חקירה במשטרה ההליך...

שלום אלון אתה יכול להגיש תביעה אזרחית נזיקית בגין הנזקים שנגרמו לך . ובמידה והנסיבות מאפשרות ניתן להגיש תביעת לשון הרע . בהצלחה

א אלון 10:01, 15 במרץ 2016
    10:01, 15 במרץ 2016
  • האם אפשר לתבוע שופט?

האם אפשר לתבוע שופט? למשל שופט ששלח הודעת ספאם או דואר זבל? או שופט שנכנס לי באוטו ועשה לי...

השאלה אינה רלוונטית לנושא שאנו דנים בו.

ד דוד 05:59, 4 בינואר 2016
    05:59, 4 בינואר 2016
  • תלונת שווא בהוצאה לפועל

לפני כ-3 התגרשתי, במשך כל ה-3 שנים שילמתי לגרושתי ממקום של אמון את המזונות במזומן ללא כל אסמכתא...

ש שי 14:42, 29 בדצמבר 2015
    14:42, 29 בדצמבר 2015
  • תלונת שווא

היי, התגרשתי מאישתי לפני כשנה, כחלק מהגיורשין התלוננה במשטרה על אונס, אני אח מוסמך וזה פגע בשם...

שלום גיא ככול שהגברת הפיצה נגדך לשוה"ר ברבים הרי שקמה לך עילה לתבוע אותה בלשוה"ר כמובן שכנגד תוכל לטעון טענת דבר אמת דיברתי ואז יתקיים דיון הוכחות. שאר הש לתשובה המלאה...

ג גיא 18:53, 11 באוקטובר 2015
    18:53, 11 באוקטובר 2015
  • תעודת יושר

היי, איך אפשר להוציא תעודת יושר שלא דרך גורם מוסדי כלשהו? אני מעוניין לדעת אם התיק שהיהי פעם...

שלום רוני למיטב ידיעתי תעודת יושר מוציאים רק במשטרה . ככול שנפתח נגדך תיק אשר נסגר מחוסר אשמה לא תהווה פתיחת התיק כשלעצמה רישום פלילי. מכל מקום דף זה עוסק בתלונות שוו לתשובה המלאה...

ר רוני 22:24, 16 בספטמבר 2015
    22:24, 16 בספטמבר 2015
  • צו שקרי

שלום התגרשתי מאישתי לפני כשנה לאחר שבגדה בי מאז מעולם לא הייתי בסביבתה ואפילו לא עברתי...

ככול שהגישה נגדך תלונת כזב הרי שבאפשרותך לתבוע לשון הרע . כמו כן בגין ההליך המשפטי שנפתח כנגדך לשווא באפשרותך לדרוש הוצאות משפט בהצלחה

ד דייגו 18:17, 21 ביולי 2015
    18:17, 21 ביולי 2015
  • תלונת שווא

שלום רב ברצוני לקבל ייעוץ בנושא תלונת שווא

תוכל פנות אלי באופן פרטי 054-7885475

ז ע זאהר עמארני 22:40, 6 ביולי 2015
    22:40, 6 ביולי 2015
  • מעביד מאשים עובד בשימוש לא חוקי של רכוש החברה

אני עובדת בחברת ספורט שבה נתנו לעובדים כרטיסים המקנים הנחה מסויימת בקניה וקרוב משפחה שאינו עובד...

מדובר בתלונת כזב ... ויתכן כי תוגש תלונה ותיפתח חקירה . ככול שמתפתחת חקירה בנושא יש להיוועץ בעו"ד בהצלחה

נ נטשה 00:08, 1 ביוני 2015
    00:08, 1 ביוני 2015
  • רישום הרשעה

האם יכולה להתקיים הרשעה ללא כתב אישום ומשפט? רישום הרשעה בקטגוריה של מוסר -באילו עבירות...

צילה יקרה אינני עוסקת בדין הפללי ומשכך אתן דעתי בקצרה אם לא הוגש כתב אישום הרי שלמיטב ידיעתי אין אפשרות להרשיע. שאלי את שאלתך החשובה בפורום הפלילי בהצלחה

צ צילה 21:49, 7 במאי 2015
    21:49, 7 במאי 2015
  • תלונות שווא והטרדות ממסדיות

אין צורך להסביר אגב על חומרת תלונת שווא תודה אבל איך והאם אפשר לתבוע שכן ואת ילדיו גילאי 35 על...

תמיד אפשר לפנות לבית המשפט בבקשה לצווי הגנה. ניתן לפנות למשטרה ולהגיש תלונה על איומים וכמובן תמיד לתבוע אזרחית ולשון הרע. בהצלחה

א אזרח 14:31, 7 במאי 2015
    14:31, 7 במאי 2015
  • תלונות שכן

בלג בעומר מספר בני נוער בשכונה ביקשו לאחסן בירות קלסברג במקרר שעומד בחצר שלנו והסכמתי בערב...

אזרח יקר הסיפור שסיפרת הינו מורכב . הייתי ממליצה לך לשכור עו"ד המתמחה בדין הפללי . בשורות טובות ובהצלחה .

א אזרח 14:22, 7 במאי 2015
    14:22, 7 במאי 2015
  • העמדה לדין של מתלוננת סדרתית

שלום אישה שמגישה תלונה אחרי תלונה כנגד בעלה וכל תלונה נסגרת האם המשטרה לא אמורה להעמיד לדין...

מור שלום! יש נשים שמגישות תלונות מוצדקות שבשל חוסר ראיות או בשל חוסר עניין לציבור התיק נסגר. זאת עדין אינה תלונת שווא. ככול שיש בידי האיש הוכחה כי עסקינן בתלונות כוזבות לתשובה המלאה...

מ מור 09:44, 5 במאי 2015
    09:44, 5 במאי 2015
  • לפני שנה בערך רבתי עם אשתי - שאלות

שלום רב לפני שנה בערך רבתי עם אשתי היא טענה שדחפתי אותה היא הזמינה משטרה, הכחשתי אולם לא היו...

אריאל שלום . שאלותיך נוגעות לתחום המשפט הפלילי והן שאלות מורכבות אשמח שתעלה את שאלותך החשבות בפורום של הדין הפלילי. לשאלתך הרביעית- אתה יכול לתבוע בכל מקרה אך על מנת לתשובה המלאה...

א אריאל 23:09, 14 במרץ 2015
    23:09, 14 במרץ 2015
  • מניעת פתיחת תיק פלילי בגלל תלונת שווא

אשתי מאיימת עליי שהיא תגיש נגדי תלונה במשטרה והיא רוצה לעשות את זה כדי להתנקם בי יש לי סמסים...

אני הייתי מציעה לך עוד בטרם אשתך פונה למשטרה לפנות אתה ולהתלונן על איומים. מכל מקום הייתי ממליצה לך לתעד כל דבר ולכשתתלונן יהיה לך איך להפריך את הטיעונים שלה. בהצלחה.

א אנונימי 11:00, 11 במרץ 2015
    11:00, 11 במרץ 2015
  • תלונה במשטרה על תלונת שווא

השכן שלי התלונן במשטרה כי הזקתי למצלמות שהוא הציב בחצר.האמת היא שאני רק היטתי את המצלמות על מנת...

תלונת כזב היא תלונה שהתבררה כתלונה שיקרית. אתה לא יכול לבוא ולטעון כי התלונה היא שיקרית בטרם הוכחת את חפותך . כאשר האמת תצא לאור ותצליח להוכיח את חוסר האשמה אזי תוכל לת לתשובה המלאה...

ד דוד 03:45, 16 בפברואר 2015
    03:45, 16 בפברואר 2015
  • איומים על תלונה

פרודתי הרבה פעמים מאיימת שהיא תתלונן עליי שאני מכה אותה ואת הילדים כדי שלא יתנו לי את הילדים...

שלום רב, ראשית הייתי ממליצה לך להקליט אותה מאיימת עליך . ושנית לצלם כל מפגש בינך לבינה ומפגש בינך לבין ילדך. ככול שתוגש תלונה יהיו בידך ההוכחות כי אין ידך במעל . בה לתשובה המלאה...

מ מור 09:29, 12 בפברואר 2015
    09:29, 12 בפברואר 2015
  • את מי ניתן לתבוע?

הוגשה נגדי תלונת שווא בסוף 2010. בעקבות התלונה נעצרתי ליממה וילדי הורחקו ממני לחודשיים. המעצר...

שלום משה . מי שגרם למעצרך אשר הוביל לכל הנזקים שנגרמו לך זאת רעייתך דאז אשר הגישה תלונות שווא ולכן באפשרותך לתבוע אותה אזרחית וככול שעולה הצורך להגיש קובלנה פלילית בעילת לתשובה המלאה...

מ משה 12:36, 1 בפברואר 2015
    12:36, 1 בפברואר 2015
  • כיצד לפעול משפטית בתלונת שווא?

עו"ד פנינה שלום רב, זכיתי להחקר במשטרת ישראל באשמת "תקיפת סת"ם" שהוגשה על...

שלום אריאל,תודה על פנייתך. כאשר מוגשת תלונת שווא, ולבסוף תיק החקירה נסגר מחוסר אשמה. יש להוכיח כי המתלונן פעל בחוסר תום לב בהגשת התלונה הכזב, לאחר הוכחה זו עומדים בפני ה לתשובה המלאה...

א אריאל 23:07, 31 בינואר 2015
    23:07, 31 בינואר 2015
עמוד מתוך2