תלונה במשטרה על תלונת שווא - פורום תלונות שווא

שאלה חדשה
  • דוד

נשלח ע"ידוד 03:45, 16 בפברואר 2015

השכן שלי התלונן במשטרה כי הזקתי למצלמות שהוא הציב בחצר.האמת היא שאני רק היטתי את המצלמות על מנת שלא יצלמו את פתח הבית,אך לא הזקתי להם.כעת המשטרה הגישה נגדי תביעה על נזק.השאלה שלי אם אני יכול והאם רצוי שאני אגיש תלונה במשטרה על תלונת שווא כעת - עוד בטרם שהמשפט נפתח.

השב
  • 06:24, 16 בפברואר 2015

1 הוא צריך להביא הוכחת נזק בכתב שמתאר מה הנזק .
    2. תיק במשטרה זה מוזר .אולי תלונה.
    3. עכשיו תבדוק את חוקיות המצלמות. כי החוק קובע שאסור לשכן לצלם שטח פרטי של אחר או משותף בבניין ללא החלטת הועד והסכמתו. רק תדע שאם יש לך שכן כזה מניפולטיבי שבגלל הזזת מצלמה הלך למשטרה אתם בצרה צרורה. כי הוא אגואיסט לא מכיר את החוק וגם אם מותר לו לשים בחצרו בדכ זה מצלם אזור נוסף ציבורי. כמובן תלוי אם זה בית משותף או בתים פרטיים. בקצור נראה שכן רע. תתרחק ממנו.

תגובה
  • מנהל הפורום:עו"ד פנינה יחזקאל כחלון

פנינה יחזקאל,מנהל הפורום

13:05, 17 בפברואר 2015

תלונת כזב היא תלונה שהתבררה כתלונה שיקרית. אתה לא יכול לבוא ולטעון כי התלונה היא שיקרית בטרם הוכחת את חפותך .
    כאשר האמת תצא לאור ותצליח להוכיח את חוסר האשמה אזי תוכל לתבוע את החבר ולהגיש תלונה במשטרה .

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד פנינה יחזקאל כחלון

מנהל הפורום: עו"ד פנינה יחזקאל כחלון

עו"ד ומגשרת בתחום דיני המשפחה וירושה. מאז הסמכתה ניהלה תיקים הקשורים לדיני המשפחה על כל היבטיהם. בעל
למידע נוסף

077-6670446 חיוג
הודעה
מטרת הפורום היא העלאת המודעות להשלכות החמורות הקיימות עם הגשת תלונת שווא כנגד אדם באשר הוא. בנוסף, יעסוק הפורום בייעוץ לנפגעי תלונות שווא, גברים ונשים כאחד.