הסכם שלום בית , האם יש חוק התישנות. - פורום שלום בית

שאלה חדשה
  • דניאלה

נשלח ע"ידניאלה 08:57, 21 בפברואר 2016

במהלך רצון לגירושים, בניסיון נוסף להצלת הנישואים, עשינו, בעלי ואני, הסכם שלום בית ע"י עורך דין, שבו צויין כי זה ניסיון לשנתיים, אך מאז עברו כמעט 7 שנים, האם יש חוק התיישנות להסכם? האם עלי לחדש שוב את ההסכם?

השב
  • מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

עו"ד הילה בורנשטיין,מנהל הפורום

16:27, 21 בפברואר 2016

דניאלה שלום,
    יש לבחון את הניסוח המדוייק בהסכם. בכל מקרה- לא מדובר בהתיישנות אלא יש לבחון האם קיימים תנאים בהסכם
    המגבילים את תקופת ההסכם או מתייחסים לפרק זמן ספציפי בלבד. כמו כן לא ברור משאלתך האם נקבע בהסכם מה קורה לאחר שנתיים ?
    משאלתך אני מבינה כי המשכתם בחיים המשותפים בעקבות ניסיון שלום הבית- ועל כן קיימת אפשרות סבירה כי יש צורך בהסכם חדש.
    אני מציעה לך לגשת עם העתק מן ההסכם להתייעצות פרטנית.

בהצלחה

תגובה
מנהל הפורום:הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מנהל הפורום: הילה בורנשטיין – משרד עורכי דין

מגשרת מוסמכת מטעם לשכת עורכי הדין, בעלת תואר ראשון L.L.B במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה. את התמ
למידע נוסף

053-9374947 חיוג
הודעה

מטרתו של פורום זה הינה לסייע לזוגות אשר עומדים בפני הליך גירושין שלא בלב שלם, ומתלבטים באשר לעתידם הזוגי ולאפשרות המשך החיים המשותפים.

כמו כן הפורום יספק מענה משפטי  לשאלות העולות במהלך הליכי הגירושין באשר להשפעתה של תביעה לשלום בית על ההליכים בבית הדין הרבני, משמעותם של הסכמי שלום בית ולחילופין גירושין, מה קורה במצבים בהם רק אחד מהצדדים חפץ בשלום בית ועוד.