הוצאת אזרחות בולגרית בבולגריה - פורום דרכון בולגרי ועסקים בבולגריה

שאלה חדשה
  • נעמה

נשלח ע"ינעמה 09:51, 31 באוגוסט 2015

שלום רב, אני רוצה לקבל אזרחות בולגרית. אני דוברת קצת את השפה. האם נסיעה לבולגריה וטיפול בכל הרישום של זה יקצרו את התהליך של הקבלה של האזרחות?

השב
  • מנהל הפורום:מריאנה עזיז עו"ד

מריאנה עזיז,מנהל הפורום

21:49, 7 בספטמבר 2015

שלום נעמה,
    תהליך קבלת אזרחות בולגרית ממשיך 18 חודשים ומתחיל עם הגשת את המסמכים מתורגמים וקבלת מספר תיק במשרד המשפטים בסופיה-בולגריה,
    אין ספק שאם תגישי בבולגריה ישירות ולא דרך השגרירות בולגריה זה יקצר את הזמן עבור קבלת מספר תיק.
    חשוב לדעת שגם אחרי קבלת תעודת אזרחות נסיעה לבולגריה יכולה לקצר גם המשך של התהליך עבור רישום בעירייה וקבלת דרכון ות.ז. .
    בברכה,
    מריאנה עזיז עו"ד

תגובה
  • 21:40, 16 ביוני 2016

שלום. אני מחזיק בדרכון ות.ז בולגרים. מה הפרוצדורה להוצאת אזרחות עבור 3 ילדי הקטינים? האם זה עניין רישומי בלבד או הגשה עם זמן המתנה של 18 חודש? כמו כן בדצמבר השנה הפספורט פג תוקף. האם צריך לנסוע להחליף בסופיה או שניתן גם בשגרירות פה? תודה קובי

תגובה
מנהל הפורום:מריאנה עזיז עו"ד

מנהל הפורום: מריאנה עזיז עו"ד

בעלת תואר שני במשפטים בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטה הבולגרית החדשה סופיה, בולגריה. בעלת רישיון
למידע נוסף

053-9377854 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בשאלות בתחום טיפול וליווי בקשות לקבלת אזרחות בולגרית, הוצאת דרכון בולגרי לילידי בולגריה וצאצאיהם, אשרות כניסה ואיתור מסמכים בבולגריה.

בנוסף, הפורום יענה על שאלות בתחום הקמת חברות ועסקים בבולגריה – ליווי וייצוג משפטי בכל תחומי הדין והמשפט בבולגריה, רישום נציגות של חברה זרה בלשכת המסחר בבולגריה וכו'.