רכישת דירה בבולגריה ושהייה בבולגריה עם דרכון ישראלי - פורום דרכון בולגרי ועסקים בבולגריה

שאלה חדשה
  • ויק פדר

נשלח ע"יויק פדר 13:39, 22 באוקטובר 2015

שלום רב. אני עובד אונליין עם חברה . ואני מעוניין לקנות דירה בבנסקו ולחיות שם . האם אני יכול לחיות שם ללא הגבלת זמן עם דרכון ישראלי ? האם יש אפשרות לקבל אשרת שהיה ארוכה במקרה של רכישת נכס ? אשמח לתשובתך . ויק

השב
  • מנהל הפורום:מריאנה עזיז עו"ד

מריאנה עזיז,מנהל הפורום

20:22, 22 באוקטובר 2015

שלום רב,
    לישראל הסכמי פטור הדדי מאשרות ביקור עם מדינת בולגריה . חשוב להדגיש כי הפטור חל רק על אשרות ביקור ועל דרכונים עד 90 יום כל חצי שנה שמתחילים לספור מכניסה ראשונה. אם אתה רוצה לקבל אשרה לתקופה יותר ארוכה, צריך לבקש וויזה D ואחר כך תושבות.. לגבי רכישת בעלות על הנדל"ן בבולגריה צריך להיות סכום לא פחות מ -600000 לב . ליותר מידע תפנו למשרדי
    בברכה,
    מריאנה עזיז עו"ד

תגובה
מנהל הפורום:מריאנה עזיז עו"ד

מנהל הפורום: מריאנה עזיז עו"ד

בעלת תואר שני במשפטים בוגרת הפקולטה למשפטים באוניברסיטה הבולגרית החדשה סופיה, בולגריה. בעלת רישיון
למידע נוסף

053-9377854 חיוג
הודעה

הפורום יעסוק בשאלות בתחום טיפול וליווי בקשות לקבלת אזרחות בולגרית, הוצאת דרכון בולגרי לילידי בולגריה וצאצאיהם, אשרות כניסה ואיתור מסמכים בבולגריה.

בנוסף, הפורום יענה על שאלות בתחום הקמת חברות ועסקים בבולגריה – ליווי וייצוג משפטי בכל תחומי הדין והמשפט בבולגריה, רישום נציגות של חברה זרה בלשכת המסחר בבולגריה וכו'.