מגה לוטו, מגה בונוס - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • דנה

נשלח ע"ידנה 12:35, 29 בנובמבר 2011

גם אני עם אותו סיפור בדיוק. רציתי לדעת אם יש חדש לגבי הסוף של הזיפור? האם זה חוקי מה שהם עושים?

השב
  • 00:36, 5 בספטמבר 2012

התקשרו אלי מהחברה הזו היום (חשבתי שזה קשור למגה הסופר שאתמול עשיתי מהם הזמנת מצרכים באינטרנט) ואמרו לי שמגיעה לי הטבה- יום אחרון למימוש- 3 לילות ארוח זוגי חינם במלון ואפשרות למינוי לוטו בהנחה משמעותית. אמרתי לה שאני לא מעוניינת בלוטו. אז היא אמרה "חבל זה מגיע לך ואת מפסידה... תני לי כתובת ואשלח לך את ההטבות" הסכמתי ונתתי כתובת למשלוח דואר, אחכ רצתה תעודת זהות- היססתי אך נתתי, ואז ביקשה תוקף כרטיס אשראי...פה לגמרי נדלקו כל הנורות האדומות - אמרתי לה שאנני נותנת שום פרטי אשראי ואני לא מעוניינת בשום לוטו והאמת שאנני יודעת מי היא...היא מילמלה עוד כמה דברים עד שלבסוף אמרה "טוב אין לי כוח לזה" וניתקה... נראה לי חבורת רמאים! צריך להיזהר- לא לתת פרטי אשראי לגוף לא מוכר!!

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הראל לפידות

מנהל הפורום: עו"ד הראל לפידות

בעל משק במושב כפר פינס, בוגר אוניברסיטת תל-אביב בפקולטה למשפטים ובפקולטה למינהל עסקים, בעליו של משרד
למידע נוסף

072-3254017 חיוג
הודעה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.