ביטול מנוי במכון כושר - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • אסתי

נשלח ע"יאסתי 01:14, 9 ביוני 2012

שלום רב! אני לפני כ4 חודשים נרשמתי למכון כושר לשנה עם שכנוע שזה הכי זול וכדאי לי ויש זמן יציאה ב8 חודש.בחודש הראשון באתי יום או יומיים בשבוע. ולאחר מכן חודשיים לא הגעתי למכון כי היה לי קשה מאוד יש לי תינוק בן שנה וכולם עובדים במשפחה ולא יכולים לשמור לי עליו.דיברתי עם מכון הכושר נאמר לי שלבטל לא ניתן וגם זה חתום.הבנתי שרק למכור את המנוי שלי ניתן. חמתי ניגשה אליהם בשביל לרשום את הבת שלה והם טוענים שלמשפחה לא ניתן למכור. ממש לא נותנים לי משום מקום לצאת מהם פרסמתי בשני אתרים למכירה ואף אחד לא מתקשר. האם אני יכולה לשלוח להם מכתב מעו"ד ואם לא באים לקראתי לתבוע אותם? מה אכפת להם למי אני מוכרת??? ואם לא היו יודעים שהיא חמתי... תודה מראש!

השב
  • 14:47, 17 ביוני 2012

בבקשה תענו לי על השאלה זה דחוף הם מסרבים לתת לי להעביר את המנוי לחמתי כי היא מישפחה איפה יש חוק כזה??

תגובה
  • 10:00, 20 ביוני 2012

היי אסתי,
    ממש במקרה נפלו העיניים שלי על ההודעה שלך וחשבתי על פתרון אפשרי -
    תבקשי ממישהו מהעבודה שלך לקנות את המנוי, ואז שהוא ימכור את המנוי לחמה שלך.
    ככה, ההעברה לא מתבצעת בין קרובי משפחה.
    יכול להיות שהעלות של העברת המנוי פעמיים עדיפה לך מלהמשיך לשלם עד סוף המנוי.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הראל לפידות

מנהל הפורום: עו"ד הראל לפידות

בעל משק במושב כפר פינס, בוגר אוניברסיטת תל-אביב בפקולטה למשפטים ובפקולטה למינהל עסקים, בעליו של משרד
למידע נוסף

072-3254017 חיוג
הודעה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.