פרסומת ממס' חסוי - בירור אפשרות לתביעה - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • בכר

נשלח ע"יבכר 01:13, 4 בינואר 2013

שלום עו"ד עידית, באופן קבוע אני מקבל פרסומת ממס' חסוי ולבסוף החלטתי להיענות לה. המפרסמים חזרו אליי אך כששאלתי על פשר הפרסומת ומהיכן הם קיבלו את המס' שלי הם השיבו שהטלפון הוא אקראי ע"פ מאגר של רשת סלקום. בבירור עם סלקום נודע לי שהם אכן מביאים את מאגר המס' שברשותם לחברות פרסום שונות וכדי להפסיק זאת עליי לבקש שיסירו אותי מהמאגר. 1. גם אחרי שהסירו אותי מהמאגר אני ממשיך לקבל את אותה פרסומת מחסוי 2. איך זה שסלקום מביאים את המס' שלי מבלי שביקשתי זאת ועליי לבקש להיחסם מפני הטרדות מן הסגנון. האם יש בידיי עילה לתביעה כלשהי? המון תודה !

השב
  • 16:49, 8 בינואר 2013

שלום רב,

פנייתך מקוממת וניכרת כאן הטרדה.

ממליצה לפנות בכתב אל החברה הן חברת הסלולר והן אל החברה המפרסמת ולדרוש את הסרתך לאלתר מרשימת התפוצה ואם תקבל פעם נוספת שיחה פרסומית תוכל לפנות לביהמ"ש ולקבל פיצוי.
    ציין במכתב שהעתק נשלח אל המפקח על חברות הסלולר ובפועל אכן שלח העתק אליו.

מקווה שבכך תסתיים האפיזודה.

תגובה
  • 19:06, 8 בינואר 2013

תודה רבה לך !

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הראל לפידות

מנהל הפורום: עו"ד הראל לפידות

בעל משק במושב כפר פינס, בוגר אוניברסיטת תל-אביב בפקולטה למשפטים ובפקולטה למינהל עסקים, בעליו של משרד
למידע נוסף

072-3254017 חיוג
הודעה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.