זמן תיקון מוצר - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • שרון

נשלח ע"ישרון 14:23, 26 בינואר 2013

קניתי בלנדר ידני ולאחר 8 חודשים התקלקל - החזרתי לחנות לתיקון ולדבריהם זמן התיקון יהיה 40 ימי עסקים...!! בגלל שאני לא מוכן לנסוע לנותן שירות התיקונים שנמצא 15 ק"מ מהחנות המוכרת. האם הגינוי בכלל?? - אחרי 35 ימי עסקים ( חודש ושלושה שבועות קלינדרים) שגררו כבר תלונה לשירות הלקוחות הביאו לי מכשיר "חדש" אך חלש הרבה יותר ממה שקניתי ( 400 ואט במקום 600) - למזלי הבחנתי בדבר ולא לקחתי -0 ואז הציעו לי שוב אחרי יומים לקחת אחד כמו שקניתי מהתצוגה. לצערי לקחתי ויום אחרי זה גיליתי בו שבר. בחנות לא מוכנים להחליף. מה ניתן לעשות? בברכה

השב
  • 23:47, 27 בינואר 2013

לילה טוב,

ממליצה לפנות אל הנהלת החנות והן להנהלת הרשת אם עסקינן ברשת לתאר את השתלשלות העניינים ואת אובדן ההנאה שלך מהמוצר, מהעובדה שהם לא צלחו בתיקון המוצר ואף הניסיון להחליפו במוצר פחות.

דרשי את החלפת המוצר שבידיך כעת (השבור) ודרשי פיצוי.

ממליצה לשקול הגשת תלונה כנגד החנות במועצה הישראלית לצרכנות.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הראל לפידות

מנהל הפורום: עו"ד הראל לפידות

בעל משק במושב כפר פינס, בוגר אוניברסיטת תל-אביב בפקולטה למשפטים ובפקולטה למינהל עסקים, בעליו של משרד
למידע נוסף

072-3254017 חיוג
הודעה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.