נזק בדירה בבעלותי - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • רחל

נשלח ע"ירחל 17:33, 8 בפברואר 2013

אני גרה בכניסה של 4 קומות שאני בקומה הרביעית באוגוסט 2012 מאחר והיו צריכים להכנס דיירים חדשים בקומה שראשונה דירת עמידר שיפצו את הדירה ויחד עם זאת החליפו דוד וקולטים על הגג עם הצטברות הגשמים והסופה האחרונה החזקה ניגרם לי נזק בדירה כל התקרה בבית היו בועות שעם משך הימים נהפכו לפטריות גדולות חדרי שינה פינת אוכל סלון מקלחת ושירותים כשעליתי על הבעיה פניתי לעמידר מספר פעמים ים של טלפונים ובקשתי שיסדרו לי את הנזק העניין בטיפול שאלתי היא האם יש מקום לעוגמת נפש שלא יצאתי שבוע מהבית לא היה באפרשותנו לאכול ליד השולחן ולא להדליק מזגן שקפאנו מקור ובנוסף הנקיון של יום יום ויש לי תמונות

השב
  • 17:38, 10 בפברואר 2013

שלום רחל,

ממליצה לפנות לעו"ד העוסק בדיני נזיקין ולהגיש תביעה נזיקית כנגד עמידר. איני מוצאת שום דרך אחרת להביא אותם לקבל אחריות ולשאת בעלות הנזקים שנגרמו לך מהנכס שלהם.

חבל.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הראל לפידות

מנהל הפורום: עו"ד הראל לפידות

בעל משק במושב כפר פינס, בוגר אוניברסיטת תל-אביב בפקולטה למשפטים ובפקולטה למינהל עסקים, בעליו של משרד
למידע נוסף

072-3254017 חיוג
הודעה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.