קבלת טלוויזייה מתצוגה - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • גלית ברנר

נשלח ע"יגלית ברנר 17:44, 2 באפריל 2013

שלום רב. ביריד חבר האחרון רכשתי טלוויזיית LED 46'של פיליפס מסדרת 6606. כפי שהסביר לי הנציג של פיליפס וגם המוכר של אל"מ, מדובר בטלוויזיה מדגם ישן יותר(משנה שעברה), שהיא בעצם טלוויזיה חכמה אך צריך לחבר דונגה. ולכן מחירה זול יותר. אני קניתי טלוויזיה חדשה!! לא מתצוגה!! עם אחריות ל-3 שנים ע"פ הנציג. גם בקבלה לא נכתב שהטלוויזיה מתצוגה! לא היתה להם טלוויזיה כזו ביריד, ולכן אמרו שאקבל אותה תוך כיומיים. לאחר שבוע שלא יצרו איתי קשר , התחלתי להתקשר. כעבור שבועיים הגיעה אלי הטלוויזיה. לא רק שהגיעה באיחור, גם הגיעה ללא ניילון (רק הרגל שלה מנויילנת, וללא מדבקות. אך כן יש סימן שהיתה מדבקה שהוסרה. זה היה נראה לי חשוד... כשהגיע המתקין וביקשתי בסוף ההתקנה את האחריות, הוא אמר שיש לי אחריות לשנה בלבד כי הטלוויזיה מתצוגה. ובנוסף גם לא נתן לי את האחריות ביד, אמר שזה מופיע אצלם במחשב. אז כעת נשארתי עם טלוויזיה מתצוגה כששילמתי על טלוויזיה חדשה, עם אחריות לשנה כשהובטחו לי 3 שנות אחריות, וגם בלי תעודת אחריות ביד! התקשרתי כבר מס' פעמים, הבטיחו כי יחזרו אלי ועד כה אף אחד לא חזר. זה השירות ש"חבר" מקבלים אצלכם? בשביל זה עושים יריד מיוחד ל"חבר"? אני מבקשת לחזור אלי בהקדם האפשרי!!! אני לא מעוניינת בטלוויזיה הזו, ואני רוצה שיבואו לקחת אותה ויחזירו לי את כספי.

השב
  • 22:36, 8 באפריל 2013

שלום רב,

וואו סיפורך מקומם מאד.

ממליצה לפנות בכתב אל שירות הלקוחות ולתאר את השתלשלות העניינים תוך שימת דגש על העובדה שקיבלת מוצר מתצוגה בניגוד להסכמתך או רצונך ואני מניחה שגם המחיר לא היה נמוך לנוכח העובדה שמדובר במוצר מתצוגה.

ממליצה בנוסף להגיש תלונה באמון הציבור או במועצה הישראלית לצרכנות.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הראל לפידות

מנהל הפורום: עו"ד הראל לפידות

בעל משק במושב כפר פינס, בוגר אוניברסיטת תל-אביב בפקולטה למשפטים ובפקולטה למינהל עסקים, בעליו של משרד
למידע נוסף

072-3254017 חיוג
הודעה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.