מי עדן - פרידה יקרה.... - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • ליאור

נשלח ע"יליאור 16:06, 17 ביוני 2013

הייתי לקוח של מי עדן מעל 12 שנים. היתה לי הוראת קבע בבנק והכספים זרמו אליהם כמו שעון שווצרי. בתחילת השנה החלטתי להתנתק מהם בגלל ירידה חדה ברמת השירות שלהם . ואז קיבלתי מהם מכתב על גמר חשבון בסך 680 ₪,רגע לפני שהתשלום יורד מהוראת הקבע בבנק. הפירוט היה מנותק מהמציאות ונקמני וישר ביטלתי את הוראת הקבע. הם ניסו לחייב אותי על דמי ניתוק שאין לי , על אי החזרת מתקני כוסות שהחזרתי ועל אי החזרת 13 כדים ריקים שהחזרתי. לאחר שיחות רבות והחלפת מכתבים הסכום ירד מ-680 ל-130. טענתי שעליהם להחזיר לי את הפקדון שלקחו בתחילת הדרך בסך 130 ואז החוב יאופס אך הם מתעקשים עדיין שאני חייב להם עוד 3 כדים ריקים. קיבלתי מהם מכתב מעו"ד על התראה לפני תביעה אם לא אשלם להם 130+ 20 על ביטול הוראת הקבע+50 על משלוח מכתב מעו"ד. סה"כ 200 ₪. האם הם יכולים לגשת ישר להוצל"פ או שהם צריכים לתבוע אותי בבית משפט ? מה עליי לעשות ? בשיטוט בגוגל ראיתי שהם עושים זאת לכל מי שרוצה להתנתק מהם .דוחפים סתם גמר חשבון מנופח ולא מציאותי.

השב
  • 08:45, 18 ביוני 2013

שלום רב,

החברה יכולה לפנות ישירות להוצאה לפועל בתביעה לסכום קצוב ולך יש הזכות להתגונן.

ממליצה לשקול הגשת תלונה כנגד ההתנהלות באמון הציבור או המועצה הישראלית לצרכנות.

תגובה
  • 08:51, 18 ביוני 2013

האם לדעתך כדאי לי לקחת את הסיכון וללכת עם הצדק והאמת עד הסוף או שפשוט לוותר ולספוג
    סתם את ה-190 ₪ האלה ?

תגובה
  • 13:41, 18 ביוני 2013

שוב שלום,

אני לא מזלזלת בסכום כסף הזה ונראה לי שיש כאן עניין עקרוני. תמצה את בירור תלונתך באמון הציבור ואז תחליט.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הראל לפידות

מנהל הפורום: עו"ד הראל לפידות

בעל משק במושב כפר פינס, בוגר אוניברסיטת תל-אביב בפקולטה למשפטים ובפקולטה למינהל עסקים, בעליו של משרד
למידע נוסף

072-3254017 חיוג
הודעה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.