ביטול טיסה ודמי שינוי - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • דני

נשלח ע"ידני 00:10, 21 ביולי 2013

שלום רב, אני כרגע בחו"ל עם משפחתי הייתה אמור לטוס לפני כמה ימים חזרה לארץ, עכב שיטפונות וקריסת כביש ראשי וכד' נמנע ממני להגיע לשדה תעופה. בחברת תעופה אלעל אמרו לי שאני צריך לשלם דמי שינוי. עכשיו רציתי לדעת אם חברת התעופה צריכה לספוג את דמי השינוי, הוא שזה תקין שהיא מגלגלת את זה עלי? וגם אם לא אם מניסיונך כדי לי להתווכח איתם ואם זה יכול לעזור לי? ושאלה כללית מה אומר החוק לגבי מחלה\אשפוז. תודה דני

השב
  • 21:53, 29 ביולי 2013

ערב טוב,

ניכר שנסיבות לא צפויות ופגעי מזג האויר הם שמנעו ממך להגיע לטיסה ולדעתי שווה להתמקח עם החברה ולעמוד על זכותך לקבלת התחשבות.

ככל ויש בידיך אישור רפואי המעיד על מצב רפואי המונע מנוסע לטוס על החברה לזכות הנוסע ולשנות הכרטיס. מומלץ אגב בשני המקרים לפנות אל חברת הביטוח בהנחה שיש ביטוח נסיעות.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הראל לפידות

מנהל הפורום: עו"ד הראל לפידות

בעל משק במושב כפר פינס, בוגר אוניברסיטת תל-אביב בפקולטה למשפטים ובפקולטה למינהל עסקים, בעליו של משרד
למידע נוסף

072-3254017 חיוג
הודעה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.