מכונת כביסה שאינה מתפקדת כמובטח - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • איתי

נשלח ע"יאיתי 12:02, 1 בנובמבר 2013

רכשנו מכונת כביסה חדשה מחברת אלקטרה לפני כ 7 חודשים מכיוון שנתנו אפשרות להרחבת אחריות ל 5 שנים מלאות והרגשתי בטחון למעשה החלתי הפעלת המכונה רק 4 חודשים לאחר הרכישה . כמובן שנדרש החלפת כרטיס מיד לאחר 2 שימושים וזה בסדר ..... אבל המכונה אינה פועלת כיאות וריח הכביסה אינו יוצא כנדרש (אינו מתפקד היטב עם המרכך ) וכל כביסה מתבצעת 3 פעמים ) היו למעלה מ 5 טכנאים (שכל אחד אמר דעה שונה מהאחר ) כולל 2 "טכנאים בכירים " לטענתם המכונה פועלת היטב !!!! אך בסופו של דבר היא איננה עובדת טוב אף אחד לא נשאר 4 שעות (לפעילות המכונה כדי לראות שהיא אינה עובדת כראויי ) מה ניתן לעשות ???? כעת רכשתי מכונה חדשה נוספת כיוון בגלל הילדים אנא עיזרו לי ???? פניתי לאלקטרה , אולסייל אצלם ביצעתי את הרכישה , והם לא עזרו לי אשמחח לעצה נכונה

השב
  • 12:07, 1 בנובמבר 2013

נראה שעשית הכל חוץ מלהגיש תביעה. נראה שזה השלב הטבעי הבא.

תגובה
  • 09:48, 3 בנובמבר 2013

שלום איתי,
    נבקש לבדוק ולטפל במקרה שאתה מעלה בצורה מלאה.
    נודה אם תוכל לשלוח לנו את פרטייך באמצעות הקישור המצורף

שירות אלקטרה
    www.electra-service.co.il/online

תגובה
  • 08:42, 4 בנובמבר 2013

היי איתי אני מעוניינת לדעת באיזו מכונת כביסה בדובר .
    מכוון שיש ברשותי מכונת כביסה שבמשך שנתיים הגיו 9 טכנאים על מנת לתכן והתיקונים התחילו מיום השלישי שהמכונה עודכנה בביתי .
    יצרו איתי קשר על מנת לתת להם דגם של מכונת כביסה כדי להחליף לי ואני לא ממש יודעת איזה .

* בנוסף אתה יכול לעלות את מה שכתבתה בכל את תקשורת אפשרי .
    וגם נתן לפנות זכויות הצרכן .
    בהצלחה

תגובה
  • 19:46, 24 בפברואר 2014

שלום איתי,
    האם בסוף הגשת תביעה נגד אלקטרה? יש לי מקרה עוד יותר גרוע מצד של שירות לקוחות אצל אלקטרה.
    בברכה,
    פנינה

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הראל לפידות

מנהל הפורום: עו"ד הראל לפידות

בעל משק במושב כפר פינס, בוגר אוניברסיטת תל-אביב בפקולטה למשפטים ובפקולטה למינהל עסקים, בעליו של משרד
למידע נוסף

072-3254017 חיוג
הודעה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.