מועד תחילת האחריות - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • דנה

נשלח ע"ידנה 21:14, 4 בנובמבר 2013

שלום, רכשתי מכשיר נייד באתר אינטרנט (לא של חברת סלולר) ובתאריך 3/11/13 אושר לי החיוב ע"י חברת האשראי. בבדיקה בכרטיס באתר הרכישה מופיע לי אישור עסקה/קבלה עם התאריך 3/11/13. הנני אמורה לקבל את המכשיר בתאריך 6/11/13 . האם האחריות חלה לי מרגע הוצאת אישור עסקה/קבלה או מרגע קבלת המכשיר ליידי כלומר תאריך מסירה? הנני מפסידה ימי אחריות מה עליי לעשות עם הנני אמורה לקבל אחריות מרגע קבלת המכשיר נייד ליידי ? איזה חוק תקף לכך ? אשמח לקבל מענה לשאלותיי. בתודה מראש , דנה

השב
  • 22:11, 4 בנובמבר 2013

האחריות חלה מיום קבלת המוצר בפועל.

תגובה
  • 22:44, 4 בנובמבר 2013

איזה אסמכתא אני צריכה לבקש מהם שתעיד על יום קבלת המוצר כדי להעביר לחברה המבטחת את המכשיר? בחשבונית הם לא רוצים לשנות את התאריך ליום האספקה (קבלת המוצר בפועל)? מה עליי לעשות אם הם מסרבים ? תודה :-)

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הראל לפידות

מנהל הפורום: עו"ד הראל לפידות

בעל משק במושב כפר פינס, בוגר אוניברסיטת תל-אביב בפקולטה למשפטים ובפקולטה למינהל עסקים, בעליו של משרד
למידע נוסף

072-3254017 חיוג
הודעה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.