• דודו

נשלח ע"ידודו 10:39, 2 בפברואר 2014

היי, אשמח לעזרה בנוגע למכתב שקיבלתי מחברת עורכי דין אודות "חוב" משנת 2008. החברה טוענת שבזמנו נרשמתי לאתר ובכך הפכתי להיות מנוי שלהם.עקב חיובים משונים בחשבונית הסלולרית שלי לפני כמה שנים חסמתי את האפשרות לקבל תוכן חיצוני ובכך התשלומים פסקו, הם טוענים שזה לא משנה ועדיין הייתי מחויב לחברה, יש לציין שלא חתמתי על כלום ולא סיפקתי כרטיס אשראי, אני אפילו לא זוכר שנרשמתי לתוכן שלהם, אבל יש להם את המספר זהות שלי כתובת וטלפון (שזה מחשיד בעיניי), בכל מקרה הגשתי תלונה במועצה לצרכנות, והם שלחו לי בחזרה שהם מודעים לבעיה וזה עדיין בטיפול של משרדי הממשלה. רציתי לדעת באיזה פעולות כדאי לנקוט עוד? תודה

השב
  • 11:05, 2 בפברואר 2014

בוקר טוב, שם החברה הוא IQTECH. אם תבדוק באינטרנט תראה כי מדובר בתופעה רבת היקף. תפנה לחברה ותבקש אסמכתאות לחוב. לצערי, מניסיון אישי עם חברה זו, הם לא עונים כלל למכתבים.

תגובה
  • 12:06, 2 בפברואר 2014

היי אדי,
    תודה על העזרה. ניסחתי מכתב ושלחתי להם כמו כן העתק הועבר גם למועצה לצרכנות.

תודה רבה ונקווה שזה ייגמר בטוב.

תגובה
  • 11:21, 11 בפברואר 2014

צהריים טובים
    גם אני קיבלתי היום מכתב כזה על חוב התקשרתי למשרד עורכי הדין בדרישה לפירוט והם שלחו לי 15 דפים שלקראת הסוף הם מראים חתימה דיגיטלית שהם טוענים שזה שלי .
    אני לא פניתי למשרד לצרכנות ולא עשיתי דבר .
    מה עלי לעשות ?
    תודה רבה

תגובה
  • 09:55, 2 במרץ 2014

:שלום היום קיבלתי מכתב מעורך דין העונה לשם : נסים את כהן - ניסן , משרד עורכי דין היושב בחיפה (הטלפון שלו בכלל לא מחובר)
    שלחו לי הודעה שבתאריך 5.3.2010 ביצעתי כל מיני פעולות בטלפון , חשוב לי לציים שפעם היה לי במספר הזה על מיני חיוביים לא הגיוניים עקב חברות חיצוניות ובלעי ואני ביטלנו זאת לאחר ששימנו איזה 200 שקלים. כעבור 4 שנים נזכרו ויותר מכך המספר הזה כבר לא קיים אצלי לפחות 4 שנים. מה אני אמורה לעשות? הסכון שקיבלתי הוא 773 ₪ + ריבית והצמדה 149.59 + הוצאות עורך דין 450 ₪ סך הכל 1372.59 ₪ וחשוב לי לציין שמעולם לא קיבלתי חשבונות לשלם או משהו דומה.

תגובה
  • 18:30, 5 במרץ 2014

קיבלתי בדיוק את אותו דבר כלעיל.
    מובן שלאחר ייעוץ ארוך עם חבריי העורכי דין ובכלל ע"פ אופיי הלוחם-אין בכוונתי לשלם ואפילו שקל.
    בקרוב מאוד אצא אני לתביעת נגד מתאימה ואדרוש תשלום ע"ס 50000 ₪ בטענה שהם גם היו מנויים לבול שיט שלי לפני 5 שנים.
    חוצפה שלא ייאמן.

תגובה
  • 03:26, 16 במאי 2014

יואאאאוווווו איזה דבר זה נראה שכולנו שטים על סירה מוזרה
    נראה לי שכל מדינת ישראל חייבת להם כסף על שירות שאף אחד
    לא באמת יודע מהוא.....גם אני נפלתי כאן ואין לי מושג על מה מדובר.

תגובה
  • 14:51, 18 במאי 2014

ביתי בת ה-15 קיבלה מכתב כזה שאומר שהיא נרשמה ל"גרין דיזיין מארקט" בשנת 2010 עם מס פלא של אביה ועכשיו אחרי 4 שנים הם פתאום נזכרו שיש חוב של 1,920 שקלים. חוצפה אני לא מתכוונת לשלם שקל אני מנסה כל מיני דרכים דרך האינטרנט והיום שלחתי מייל לתוכנית של אורלי וגיא אני מקווה שיעשה צדק.
    אסור לנו לוותר ולשלם חוב של עיסקה שעושים עם ילדים שאין להם מושג מהחיים שלהם.

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הראל לפידות

מנהל הפורום: עו"ד הראל לפידות

בעל משק במושב כפר פינס, בוגר אוניברסיטת תל-אביב בפקולטה למשפטים ובפקולטה למינהל עסקים, בעליו של משרד
למידע נוסף

072-3254017 חיוג
הודעה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.