התחייבות לבזק b144 - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • רובס ענת

נשלח ע"ירובס ענת 10:38, 19 בפברואר 2014

שלום רב, ביצעתי עסקת פרסום בבזק b144 ואני אמורה לשלם 1 ש"ח על כל חשיפה שיש לי (שלקוח נכנס לכרטיס עסק שלי). הם חייבו אותי עבור 8 ימים מחודש 1/14 על 360 ש"ח, דבר שלא הגיוני היות שמדובר בתקופה רגועה מאוד מאוד בתחום שלנו (איטום גגות). התקשרתי אליהם ואמרתי להם שזה לא הגיוני כי בקושי יש טלפונים בתקופה זו (רק לאחר פסח חוזרת העבודה בענף זה) ולתדהמתי הוא אמר לי שמדובר גם על כך שאם הם ממקמים אותי בין שלושת הראשונים מדובר בחשיפה גם, דבר שלא הוסבר לי כלל שהוא כך. ביקשתי לבטל את העסקה באופן מיידי והם מבקשים דמי ביטול כי יש התחייבות שנתית. האם מותר להם לגבות ממני דמי ביטול?

השב
  • 11:26, 19 בפברואר 2014

שלום, על פניו נראה שלא משום שלדבריך התקיימה הטעיה. יחד עם זאת, יש לבדוק את תנאי ההסכם הכתוב (אם קיים).

תגובה
  • 11:34, 19 בפברואר 2014

שלום
    לפני כ 4 חודשים בצעתי גם אני עסקת פרסום עם מול נציגת בזק B144 החיובים החודשיים היו סביב 400-500 ש''ח לחודש עבור מעל 400 ''חשיפות'' לעסק שלנו באתר הפרסום של בזק.
    מאחר ורק לקוח פוטנציאלי אחד התקשר במשך כל התקופה הסקתי שאין הגיון בהמשך העסקה והתקשרתי לבטלה.
    אושרית מ B144 הודיע לי שדמי היציאה יהיו 900ש''ח.
    העסקה בוצעה בשיחה טלפונית עם נציגת המכירות. מכיוון שאני רגיש ל''אזיקים'' ששמים עלי בהתחיביות השונות שאלתי באופן מפורש האם יש התחיבות לעסקת הפירסום . התשובה היתה שלילית! רק בגין זה הסכמתי לעסקה.
    ע''פ הידוע לי לא חתמתי על חוזה התחיבות . בבזק היבטיחו ''לבדוק'' את הנושא ולהשיב לי תוך 10 ימים
    אני משער שעוד מנויים רבים יתקלו בבעיה הזו
    האם אין פה תרמית?
    תודה
    רפאל לוינסון

תגובה
  • 11:37, 19 בפברואר 2014

אם לא נאמר לך שיש התחייבות אזי בהחלט יש כאן הטעיה.

תגובה
  • 13:38, 26 במרץ 2015

רמאים גם לי הבטיחושאין התחיבות , לקוח אחד התקשר דרכם (כנרא איש שלהם) וחיובים של מאות שקלים הקומבינה שלבזק צריכה דחוף להיחשף ,להודיע לכולם בבקשה לפרסם מוכן להעיד ולהוכיח בכל בית משפט או פורום ,,

תגובה
  • 12:02, 5 במאי 2015

חברה אני המומה, גם אני באותה סירה, צריך לעשות להם סוף אולי תביעה יצוגית,
    גם אני אמרתי שאני לא רוצה את השירות ביקשתי להתנתק ממנו ואז יצא השפן מהקובע-דמי ביטול 700 שח
    לא נאמרה התחייבות ולא כלום,פשוט שוד לאור היום

תגובה
  • 13:38, 26 במרץ 2015

רמאים גם לי הבטיחושאין התחיבות , לקוח אחד התקשר דרכם (כנרא איש שלהם) וחיובים של מאות שקלים הקומבינה שלבזק צריכה דחוף להיחשף ,להודיע לכולם בבקשה לפרסם מוכן להעיד ולהוכיח בכל בית משפט או פורום ,,

תגובה
  • 12:43, 2 ביולי 2016

גם לי אמרו 90 אגורות לחשיפה וחייבו אותי 370 ש״ח לא הגיוני שהיו כל כך הרבה כניסות שביטלתי חייבו אותי 620 ש״ח דמי ביטול

תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הראל לפידות

מנהל הפורום: עו"ד הראל לפידות

בעל משק במושב כפר פינס, בוגר אוניברסיטת תל-אביב בפקולטה למשפטים ובפקולטה למינהל עסקים, בעליו של משרד
למידע נוסף

072-3254017 חיוג
הודעה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.