שרברב שאיחר שלבוא והתחולה של חוק הטכנאי - פורום צרכנות

שאלה חדשה
  • דן

    נשלח ע"ידן 12:22, 13 במרץ 2014

    שלום רב, יש לי ביטוח דירה ושרברב שהוזמן במסגרת האחריות איחר במשך חמש שעות. האם חוק הטכנאי חל במקרה זה? במידה ולא חל היכן בחוק זה רשום הרי בסעיף 18 א רשום שחל גם על נותני שירות ואחריות הינה שרות?

    השב
  • 09:12, 14 במרץ 2014

    סעיף 18א לחוק הגנת הצרכן חל במקרה זה.

    תגובה
  • 13:08, 12 בנובמבר 2014

    תגובה
  • 13:09, 12 בנובמבר 2014

    http://www.moital.gov.il/NR/exeres/F50D7CD8-9AD6-49E6-BCCA-B383D16C8DF5.htm
    במשרד הכלכלה טוענים שזה רלוונטי רק על שירות לאחר מכירה ולא חל על טכנאים שבאים מטעם ביטוח.

    תגובה
  • 09:20, 14 במרץ 2014

    זה אמיתי? מבזבזים זמן לנסות לתבוע על איחור?
    לא עדיף לדבר עם החברה ולקבל פיצוי בתשלום? וכולדעתי זו הסיבה שלא סובלים ישראלים סליח על ההכללה!

    תגובה
מנהל הפורום:עו"ד הראל לפידות

מנהל הפורום: עו"ד הראל לפידות

בעל משק במושב כפר פינס, בוגר אוניברסיטת תל-אביב בפקולטה למשפטים ובפקולטה למינהל עסקים, בעליו של משרד
למידע נוסף

072-3254017 חיוג
הודעה

היחסים בין צרכן לבין "עוסק" מוגדרים בין השאר בחוק הגנת הצרכן ובתקנות.  הפורום יעסוק במגוון נושאים צרכניים כדוגמת : אחריות על מוצרים, עסקאות בכרטיס אשראי, ביטול עיסקה,רוכלות, אחריות על מוצרים ועוד.

לרשותכם גם פורום תביעות יצוגיות, בו ניתן לשאול שאלות בנושא ולבדוק הגשת תביעה יצוגית בעניינכם.